Коалиция „АБВ – „Движение 21“ представи 7500 подписа в ЦИК за регистрация за предстоящите избори
February 7, 2017
Повишаване на доходите, съдебна реформа и преструктуриране на икономиката са сред основните приоритети на Коалиция „АБВ-Движение 21“
February 22, 2017

Коалиция „АБВ – ДВИЖЕНИЕ 21“ регистрира листите си за участие в предстоящите предсрочни парламентарни избори. Председателят на ПП АБВ Константин Проданов е водач в 27-ми МИР – СТАРА ЗАГОРА и 23-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД. Лидерът на „Движение 21“ Татяна Дончева застава начело на листите в 3-ти МИР – ВАРНА и 24-ти МИР – СОФИЯ- ГРАД.

Около 90 % от листата е съставена от висшисти, половината са млади хора, има почти равно представителство на двата пола – мъже и жени.  Кандидати за депутати на коалицията са експерти в различни области, сред които лекари, юристи, икономисти, преподаватели и др.

ЕТО И ПЪЛНИЯТ СПИСЪК НА ВОДАЧИТЕ НА ЛИСТИ НА КОАЛИЦИЯ „АБВ – ДВИЖЕНИЕ 21“ ЗА СТРАНАТА:

  1. 1-ви МИР – БЛАГОЕВГРАД : ВЛАДИМИР ЕЛЕЗОВ – ПП АБВ
  2. 2-ри МИР – БУРГАС : РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
  3. 3-ти МИР – ВАРНА : ТАТЯНА ДОНЧЕВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  4. 4-ти МИР – ВЕЛИКО ТЪРНОВО : НИКОЛАЙ ИЛЧЕВ – ПП АБВ
  5. 5-ти МИР – ВИДИН : ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
  6. 6-ти МИР – ВРАЦА : ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
  7. 7-ми МИР – ГАБРОВО : ПЛАМЕН МАРКОВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  8. 8-ми МИР – ДОБРИЧ : МИЛКО ПЕНЧЕВ – ПП АБВ
  9. 9-ти МИР – КЪРДЖАЛИ : ПАВЕЛ КРАЛЕВ – ПП АБВ
  10. 10-ти МИР – КЮСТЕНДИЛ – ЮРИЙ ХРАНОВ – ПП АБВ
  11. 11-ти МИР – ЛОВЕЧ : ДАНАИЛ ГЕОРГИЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  12. 12-ти МИР – МОНТАНА : ПЕТЪР ПЕТРОВ – ПП АБВ
  13. 13-ти МИР – ПАЗАРДЖИК : ТРЕНДАФИЛ ВЕЛИЧКОВ – ПП АБВ
  14. 14-ти МИР – ПЕРНИК : ПЕТЪР ПЪРВАНОВ – ПП АБВ
  15. 15-ти МИР – ПЛЕВЕН : РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
  16. 16-ти МИР – ПЛОВДИВ – ГРАД : ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ
  17. 17-ти МИР – ПЛОВДИВ ОБЛАСТ : ВЛАДИМИР МАРИНОВ – ПП АБВ
  18. 18-ти МИР – РАЗГРАД : КРИСТИЯН КАЛЧЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  19. 19-ти МИР – РУСЕ : КИРИЛ ЦОЧЕВ – ПП АБВ
  20. 20-ти МИР – СИЛИСТРА : ДОЦ. Д-Р ГЕОРГИ КЮЧУКОВ – ПП АБВ
  21. 21-ви МИР – СЛИВЕН : ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ – ПП АБВ
  22. 22-ри МИР – СМОЛЯН : ПРОФ. ЛЮБОМИР ХАЛАЧЕВ – ПП АБВ
  23. 23-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД : КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
  24. 24-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД : ТАТЯНА ДОНЧЕВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  25. 25-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД : МАРИАНА ТОДОРОВА – ПП АБВ
  26. 26-ти МИР – СОФИЯ – ОБЛАСТ : ДОЦ. ПЛАМЕН РАЛЧЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  27. 27-ми МИР – СТАРА ЗАГОРА : КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
  28. 28-ми МИР – ТЪРГОВИЩЕ : ЙОРДАНКА ГЕОРГИЕВА – ПП АБВ
  29. 29–ти МИР – ХАСКОВО : ЛИДИЯ ЧОРБАНОВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
  30. 30-ти МИР – ШУМЕН : МАРИН КИРОВ – ПП АБВ
  31. 31-ви МИР – ЯМБОЛ : ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ