Поклон пред паметта на падналите за свободата и независимостта на България!
March 3, 2021
Честит 8-ми март!
March 8, 2021

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 1 МИР – Благоевград:

  1. Димитър Делчев – магистър по право
  2. Валери Смиленов – бивш областен управител и общински съветник Благоевград
  3. Д-р Вангел Арабаджиев  – стоматолог
  4. Д-р Мария Радойкова – лекар анестезиолог, Гоце Делчев
  5. Илиан Ушев – бивш шеф на ВиК, общински съветник Петрич
  6. Кирил Атанасов – спортист, областен координатор на Изправи се БГ
  7. Александър Петрелийски – собственик на хотел в Огняново
  8. Емил Дерменджиев – бизнес
  9. Георги Япов – бизнес, Гоце Делчев
  10. Костадин Султов – актьор, Струмяни
  11. Александър Боцев – музикант, Сандански
  12. Иво Стоянов – счетоводител
  13. Никола Шарков – мениджър туризъм
  14. Траян Господинов – финансист
  15. Маргарита Герова – учител
  16. Никола Вапцаров – юрист, общественик

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 2 МИР – Бургас:

  1. Живко Иванов Табаков – общински съветник в Бургас
  2. Драгомир Георгиев Ошавков – адвокат, предложен от Движение 21
  3. Здравко Янакиев Василев – предприемач
  4. Цветелин Георгиев Георгиев – бизнесмен
  5. Габриела Христова Гоцкова – филолог
  6. Николай Тодоров Тодоров – финансов мениджър на хотел, предложен от Движение 21
  7. Красимир Павлинов Петров – търговец
  8. Стоян Демирев Грозев – икономист
  9. Теодор Руслан Шейков – адвокат
  10. Юлияна Недялкова Мръчкова – биотехнолог
  11. Александър Георгиев Йорданов – IT специалист
  12. Георги Янакиев Янчев – бизнесмен
  13. Костадин Евгениев Андонов – търговец
  14. Яна Неделчева Николова – граждански активист, търговец, предложена от Движение 21
  15. Живко Събев Куцаров – икономист
  16. Ярослав Николаев Коюмджиев – журналист
  17. Ивайло Георгиев Илиев – консултант
  18. Людмил Пламенов Илиев – ветеринар
  19. Мария Николова Желязкова – финансист
  20. Павел Димитров Джованов – художник
  21. Илия Йовков Петков – търговец
  22. Пламен Делев Делев – инженер лесовъд
  23. Мария Борисова Лазева – медицинска сестра
  24. Ангелина Кирова Мерджанова – граждански активист, галерист, педагог, предложена от Движение 21
  25. Боряна Георгиева Тодорова – хотелиер
  26. Димка Георгиева Иванова граждански активист, инженер, предложена от Движение 21
  27. Гергана Неделчева Георгиева – главен счетоводител, предложена от Движение 21
  28. Асен Любомиров Бонджев – предприемач

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 3 МИР – Варна:

  1. Татяна Дончева – председател на “Движение 21”
  2. Владимир Върбанов – инженер, зам.-председател на Българска морска камара, предложен от Движение 21
  3. Димитър Костадинов – актьор
  4. Юлия Малешкова – финансов анализатор, предложена от Движение 21
  5. Стоян Иванов – лекар
  6. Миглена Куртева – частен бизнес
  7. Лъчезар Алексиев – оценител на недвижими имоти и брокер
  8. Никита Кацарски – маркетинг мениджър; Бакалавър “Администрация на хотелиерството”
  9. Николай Огнев – мениджър, застраховател
  10. Веселина Тупареева – адвокат, предложена от Движение 21
  11. Росен Георгиев – предприемач
  12. Добринка Иванова – лаборант
  13. Димитър Минчев – търговски представител
  14. Димо Колев – управител
  15. Велико Великов – адвокат
  16. Георги Станчев – ресурсен учител
  17. Татяна Димитрова – счетоводител
  18. Стоян Златев – мениджър в туризима, предложен от Движение 21
  19. Надя Аврамова – търговец
  20. Мартина Едрова – педагог, предложена от Движение 21
  21. Росица Йорданова – счетоводител
  22. Божидар Балтаджиев – Магистър “Електроенергетика”, магистър “Управление на проекти”
  23. Радослав Петев – частен бизнес
  24. Георги Делчев – инженер производствено планиране, прогнозиране и развитие
  25. Радослав Димитров – финансист
  26. Александър Стефанов – мениджър продажби, предложен от Движение 21
  27. Петър Радушев – медик и общественик, предложен от Движение 21
  28. Светлозар Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 4 МИР – Велико Търново:

  1. Юлиан Христов Войнов – финансист
  2. Цветомир Емилов Енев
  3. Силвия Тодорова Кирилова
  4. Доц. д-р Виолета Иванова Блажева – Преподавател в катедра “Аграрна икономика” на Стопанска академия “Д. А. Ценов”, Свищов, предложена от Движение 21
  5. Пламен Петков Христов – Ревизор безопасност, предложен от Движение 21
  6. Цанко Димитров Момъков
  7. Васил Божанов Трифонов
  8. Минчо Стефанов Минчев
  9. Нина Василева Петрова-Дянкова – юрист, предложена от Движение 21
  10. Петя Тодорова Иванова – юрист, предложена от Движение 21
  11. Маргарита Ганева Косева – мениджър туризъм, предложена от Движение 21
  12. Мирослав Николаев Паничаров
  13. Антон Георгиев Семерджиев – заместник-директор, предложен от Движение 21
  14. Даниела Димитрова Жабилова
  15. Александър Венциславов Върбанов

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 5 МИР – Видин:

  1. Юлиан Петров – общински съветник , основател и председател на гражданско движение “Аз обичам Видин”, предложен от Движение 21
  2. Зорина Петрова – лекар, представител за България на големи фармацевтични компании, предложена от Движение 21
  3. Бисер Лозанов – студент по “Счетоводство и финанси”, предложен от Движение 21
  4. Цеца Велкова – кмет на с. Новоселци, предложена от Движение 21
  5. Виолета Видолова – земеделски производител, предложена от Движение 21
  6. Любомир Борисов – състезател по бойни спортове, предложен от Движение 21
  7. Лиляна Стефанова- специалист по маркетинг и реклама, предложена от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 6 МИР – Враца:

  1. Андрей Вълчев – юрист;
  2. Емил Хрисимиров Дойнов – предприемач;
  3. Георги Цветанов Василев – земеделец;
  4. Мариела Стоянова Стоянова – медицинска сестра;
  5. Ирена Ненкова Митова – собственик на оптика;
  6. Десислава Ангелова Бойчева – спортист (спортна стрелба);
  7. Владимир Иванов Попов – енергетик;
  8. Славка Георгиева Цветкова – учител;

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 7 МИР – Габрово:

  1. Пепа Миткова Сомлева – общински съветник
  2. Тихомир Пътев Тотев – финансист
  3. Иван Николаев Събев – преподавател в Технически университет – Габрово, предложен от Движение 21
  4. Иван Христов Христов – адвокат
  5. Цветомир Цанков Цанков
  6. Надежда Михайлова Стефанова – маркетинг специалист, предложена от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 8 МИР – Добрич:

  1. Стоянка Господинова Кескинова – инженер
  2. Явор Минев Георгиев – оператор електроцентрала
  3. Ташко Николаев Ташев – предприемач, предложен от Движение 21
  4. Мариана Петрова Василева – адвокат, предложена от Движение 21
  5. Ради Кръстев Радев – капитан на кораб
  6. Атанас Галинов Йорданов
  7. Галин Александров Бахнев, предприемач, предложен от Движение 21
  8. Светослав Лазаров Ташев
  9. Веселина Стоянова Тупареева – адвокат, предложена от Движение 21
  10. Атанас Георгиев Атанасов
  11. Тодор Николов Топчев – предприемач, предложен от Движение 21
  12. Димитър Цветанов Иванов

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 9 МИР – Кърджали:

  1. Максим Колев Генчев – режисьор
  2. Елена Георгиева Костова – Петкова – адвокат, предложена от Движение 21
  3. Стоян Петков Георгиев – зам.-директор на училище
  4. Нургюн Рамадан Мехмед – предприемач;
  5. Десислава Христова Кардашлъкова
  6. Венцислав Георгиева Николов – учител
  7. Красимир Петков Бибиновски
  8. Денислав Желев Генчев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 10 МИР – Кюстендил:

  1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева – лекар, началник на клиника по анестезиология
  2. Вергил Георгиев Кацов – бизнесмен
  3. Благовест Ангелов Заркин – предприемач
  4. Марио Красимиров Грахльов
  5. Любомир Иванов Стойков
  6. Ангел Димитров Ангелов – политолог
  7. Ивайло Пламенов Велинов
  8. Валентин Александров Миладинов

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 11 МИР – Ловеч:

  1. Марин Маринов Ичев – адвокат
  2. Ивета Владимирова Пекова
  3. Николай Михайлов Генков
  4. Дарина Кунчева Йорданова – инженер
  5. Веселин Стефанов Вълчанов – икономист
  6. Мартин Георгиев Цветков
  7. Румен Спасов Иванов
  8. Дафина Ботева Найденова
  9. Борислава Койнова Василкова
  10. Красимир Михайлов Ангелов

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 12 МИР – Монтана:

  1. Мая Владимирова Григорова – предприемач
  2. Димана Макариева Георгиева
  3. Оля Славеева Георгиева – зам.-директор на училище, предложена от Движение 21
  4. Илианна Иванова Илиева
  5. Теменужка Димитрова
  6. Габриела Иванова Борисова – учител

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 13 МИР – Пазарджик:

  1. Георги Николов Мърков – олимпийски шампион по борба
  2. Кремена Минюва Йорданова – застраховател, координатор на “Изправи се.БГ” за Пазарджик
  3. Златка Петрова Цвеева-Анчева – председател на инициативния комитет за чист въздух в Пещера
  4. Нина Илиева Змийчарова-Димова – учител, предложена от Движение 21
  5. Даниел Георгиев Михайлов – актьор
  6. Евелина Василева Рабаджийска-Тодорова – ветеринарен лекар с частна практика, предложена от Движение 21
  7. Николай Василев Илиев – управител
  8. Кемал Ахмед Байрактар – предприемач
  9. Петър Георгиев Милушев – инженер-хидролог, предложен от Движение 21
  10. Петър Илиев Пълев – предприемач
  11. Диана Минева Георгиева – управител в хотел
  12. Николай Цветанов Сираков
  13. Петя Деянова Стойкова
  14. Атанас Пламенов Минев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 14 МИР – Перник:

  1. Сузана Теофилова – частен бизнес в сферата на онлайн и офлайн търговията
  2.  Адвокат Силвия Иванова – адвокат
  3. Зорница Иванова – Старши специалист в община Ковачевци
  4. Ралица Игнатова – земеделски производител, сектор животновъдство
  5. Мирела Кирилова – мениджър развитие
  6. Катрин Печалова – студент специалност Педагогика
  7. Калоян Малинов – бизнес консултант

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 15 МИР – Плевен:

  1. Юлиян Милчев Ненчев – IT предприемач;
  2. Емил Кирилов Райков – директор на гимназия;
  3. Момчил Недялков Спасов – бивш кмет на Белене;
  4. Данка Василева Николова – ветеринар;
  5. Стефан Димитров Петков – общински съветник; бивш зам.-кмет на Плевен, ресор “Образование”;
  6. Илия Николов Николов – юрист и представител на спортните клубове, председател на клуба по лека атлетика;
  7. Цветомира Филадинова Добрева – директор на детска градина;
  8. Момчил Бориславов Няголов – собственик на заведения;
  9. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева – юрист;
  10. Нора Анчева Симеонова – студентка по Право;
  11. Наталия Христова Петрова – учител;
  12. Валерия Василева Джунева – студент;
  13. Митко Величков Мотов – бивш зам.-кмет на Долна Митрополия;
  14. Любка Живкова Бумбарова – учител;
  15. Пламен Дилов Дилов – общински съветник в Плевен;
  16. Явор Георгиев Янков – дистрибутор;
  17. Мелиса Людмилова Асенова – студент;
  18. Димитър Цветанов Стефанов – спортен журналист;

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 16 МИР – Пловдив град:

  1. Николай Димитров Хаджигенов
  2. Мария Василева Капон
  3. Румен Атанасов Атанасов
  4. Данаил Валериев Радулов
  5. Юрий Иванов Танев
  6. Иван Димитров Русев
  7. Константина Емилова Стоянова
  8. Петя Димитрова Терзийска
  9. Ердал Илханов Арифов
  10. Боряна Йорданова Христева
  11. Мариела Спасова Стоева
  12. Мария Вескова Малчева
  13. Теменужка Николова Кривчева
  14. Славена Йорданова Килиджийска
  15. Виолета Петрова Манолова
  16. Боряна Михайлова Чапарова
  17. Димитър Николов Диманов
  18. Васил Танев Василев
  19. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  20. Еюп Шериф Садък
  21. Георги Итков Танев
  22. Райна Лалова Дончева

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 17 МИР – Пловдив област:

  1. Румен Маринов Йончев
  2. Д-р Лидия Стойкова Стойкова – Чорбанова – предприемач, политолог, Доктор по социална медицина, организация на здравеопазването и фармацията, заместник-председател на Движение 21
  3. Лидия Димитрова Гимишева
  4. Ивайло Христов Кръстев
  5. Райна Лалова Дончева
  6. Ерма Димитрова Попова
  7. Теменужка Николова Кривчева
  8. Петя Колева Велковска
  9. Вяра Гришина Зафирова – ветеринарен лекар с частна практика, активист в граждански каузи, предложена от Движение 21
  10. Мирослав Георгиев Манахилов
  11. Илия Стоянов Данчев
  12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  13. Мариана Чонова Сарафова
  14. Милан Гочев Ганев
  15. Валентина Ангелова Василева
  16. Ангел Гълъбов Пелтеков
  17. Росен Тонов Пеевски – археолог, предложен от Движение 21
  18. Еюп Шериф Садък
  19. Димитър Емилов Махнев
  20. Боряна Йорданова Христева
  21. Петя Димитрова Терзийска
  22. Максим Колев Генчев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 18 МИР – Разград:

  1. Симеон Панов Изворов – финансов експерт
  2. Александра Неделчева Ненова
  3. Николай Димитров Димитров
  4. Инна Петрова Тошева

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 19 МИР – Русе:

  1. Станимир Денчев Бояджиев – председател на Студентския съвет в Русенския университет и студент по право
  2. Зорница Димитрова Дикова – Ранева
  3. Константин Живков Георгиев – фармацевт
  4. Първолета Чавдарова Иванова – сценограф на различни оперни и драматични театри, предприемач, предложена от Движение 21
  5. Синан Рейханов Хебибов
  6. Ивайло Димитров Коцев – фармацевт
  7. Мирослава Станева Станева
  8. Кристиян Георгиев Георгиев – кинезитерапевт
  9. Светослав Данчев Вълчев – икономист
  10. Стефан Ружков Шиков
  11. Радослав Станимиров Радоев – педагог
  12. Ваня Величкова Пантелеева –
  13. Георги Димитрова Тодоров
  14. Ралица Костова Барашка-Николова – юрист

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 20 МИР – Силистра:

  1. Иво Веселинов Велчевски
  2. Пламен Кръстев Петров
  3. Калинка Иванова Георгиева
  4. Илиана Димитрова Митева – общински съветник, предложена от Движение 21
  5. Димитър Великов Димитров
  6. Елена Йорданова Грънчарова

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 21 МИР – Сливен:

  1. Даниел Петров Петров
  2. Стефан Пасков Стефанов
  3. Антоний Николаев Андонов
  4. Таня Колева Динева
  5. Владимир Минков Стефанов
  6. Кънчо Петров Илиев
  7. Николай Стоянов Стоянов
  8. Иван Дянков Димов
  9. Данчо Стоянов Данев
  10. Александър Димитров Беленски
  11. Николай Кънев Николов
  12. Христо Илиев Илиев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 22 МИР – Смолян:

  1. Мирослав Събев Фисински – предприемач
  2. Младен Асенов Чаушев
  3. Елена Славейкова Узунова
  4. Александър Дамянов Каров
  5. Красимир Светославов Гаджалов – художник
  6. Захари Стефанов Ружинов – икономист
  7. Аделин Еминов Голев
  8. Румен Захариев Манолев – председател на офроуд асоциацията

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 23 МИР – София:

  1. Мая Манолова – адвокат, председател на “Изправи се.БГ”
  2. Андрей Вълчев
  3. Настимир Ананиев – председател на партия “Волт”
  4. Войслав Тодоров – представител на ИК “Лозенец”
  5. Светослав Трайков
  6. Д-р Иван Янев – Председател на федерация “Спорт за хора със зрителни увреждания”; Секретар на национално читалище “Луи Брайл 1928”, доктор по история, предложен от Движение 21
  7. Деница Димитрова – защитник на правата на хората с увреждания
  8. Сузана Теофилова
  9. Виктор Йочев
  10. Павлина Ковачева – предприемач, предложена от Движение 21
  11. Цветелина Хаджибонева – Ценова – представител на Инициативен комитет “Младост”
  12. Благовест Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  13. Пенка Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  14. Александър Денев – ръководител сигурност и охрана, представител на Движение 21
  15. Борис Панкин – режисьор, преподавател, Артистичен директор Мюзикъл и Английска драма на Американския колеж, предложен от Движение 21
  16. Цветанка Цанева
  17. Васил Манченко – икономист
  18. Емил Тарасов – предприемач, предложен от Движение 21
  19. Петър Костенски
  20. Христиана Иванова – юрисконсулт, предложена от Движение 21
  21. Миглена Ганева – фармацевт, експерт икономика и лекарстворазпространение, предложена от Движение 21
  22. София Христова
  23. Емануил Христов
  24. Емануела Николова – студент
  25. Снежина Милева
  26. Борислав Ботев
  27. Динко Мандов
  28. Анастасия Виденова
  29. Даниела Давидкова
  30. Ивайло Велинов
  31. Минко Савов
  32. Никола Вапцаров – юрист, общественик

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 24 МИР – София:

  1. Арман Агоп Бабикян
  2. Антоанета Георгиева Бойчева
  3. Доц. д-р Пламен Маринов Ралчев – Ръководител на катедра Международни отношения на УНСС, преподавател, предложен от Движение 21
  4. Георги Василев Табаков
  5. Иван Руменов Тодоров
  6. Маргарита Кръстева Кръстева
  7. Анастас Наумов Гьоков
  8. Марчо Митков Апостолов – Тенор, солист на ДМТ Стефан Македонски; ДМА – Проф. Панчо Владигеров – класическо пеене; Докторант от 2017 г., щатен преподавател в катедра Музикално-сценично изкуство, предложен от Движение 21
  9. Анжелика Митова Цокова
  10. Мария Кирчева Ангелова
  11. Пирин Русланов Соколов
  12. Даниела Петрова Давидкова
  13. Борис Генадиев Панкин – режисьор, преподавател, Артистичен директор Мюзикъл и Английска драма на Американския колеж, предложен от Движение 21
  14. Цветанка Янчева Палазова
  15. Юлиян Христов Войнов – финансист
  16. Силвия Кирилова Стоянова
  17. Марияна Георгиева Георгиева – главен счетоводител, предложена от Движение 21
  18. Ивайло Цветанов Димитров
  19. Димитър Александров Димитров
  20. Катрин Стоянова Ценова
  21. Росица Пенчева Йорданова
  22. Николай Стайков Хаджийски
  23. Д-р Иван Димитров Янев – Председател на федерация “Спорт за хора със зрителни увреждания”; Секретар на национално читалище “Луи Брайл 1928”, доктор по история, предложен от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 25 МИР – София:

  1. Николай Димитров Хаджигенов – адвокат
  2. Валентина Василева Василева – Филаделфевс – пианист, музикант
  3. Виктор Стефанов Лилов – предприемач
  4. Владислав Владимиров Владимиров
  5. Тихомир Валериев Василев – представител на Инициативен комитет “Зелена Обеля”, предприемач
  6. Пролетина Кузманова Гирова
  7. Светослав Кирилов Велков
  8. Боряна Стефанова Петкова – Докторант в СУ “Св.Климент Охридски” – Политология; Специалист Избирателни системи, предложена от Движение 21
  9. Траян Господинов Господинов – икономист
  10. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова – Премиер солист на Музикален театър Стефан Македонски, предложена от Движение 21
  11. Катя Петкова Петкова – юрист
  12. Боряна Василева Василева – стоматолог
  13. Мартин Петков Петков – мениджър
  14. Емилия Димитрова Михайлова – адвокат, предложена от Движение 21
  15. Пламен Теодосиев Иванов
  16. Десислава Ангелова Бояджиева – лекар, предложена от Движение 21
  17. Златомир Спасов Николов
  18. Емануил Борисов Христов – студент
  19. Деница Ивайлова Димитрова – рехабилитатор
  20. Александра Неделчева Ненова – финансов анализатор

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 26 МИР – София област:

  1. Данаил Валериев Георгиев – Експерт външна политика, сигурност и отбрана, заместник-председател на Движение 21
  2. Райко Василев Масларски – Консултант на финансова институция; Три мандата общински съветник; Активен общественик
  3. Д-р инж. Трифон Стефанов Трифонов – от 1986 до 2020 директор на ПГ по КТС Правец; Удостоен със звание „Заслужил гражданин на град Правец“ – 2014 г., доктор по Компютърни системи от ТУ – София, предложен от Движение 21
  4. Мариета Стойнова Цветанова – предприемач
  5. Павлин Иванов Найденов – предприемач, изпълнителен директор, предложен от Движение 21
  6. Надежда Минчева Чорбанова – предприемач, предложена от Движение 21
  7. Христина Кирилова Христова – медицинска сестра
  8. Лъчезар Георгиев Заркин – учител и социален асистент, автор на публицистика
  9. Борислав Емилов Ботев – предприемач
  10. Мирела Димитрова Колева – счетоводител със собствена фирма, предложена от Движение 21
  11. Милчо Иванов Владимиров – предприемач, от 24 г. председател на потребителска кооперация.
  12. Ангел Георгиев Тошев – служител на фармацевтична компания, активист на инициативния комитет “Непримиримите” – Своге
  13. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  14. Благовест Георгиев Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  15. Боряна Стефанова Петкова – Докторант в СУ “Св.Климент Охридски” – Политология; Специалист Избирателни системи, предложена от Движение 21
  16. Доц. д-р Пламен Маринов Ралчев – Ръководител на катедра Международни отношения на УНСС, преподавател, предложен от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 27 МИР – Стара Загора:

  1. Мая Божидарова Манолова-Найденова
  2. Светослав Бончев Колев
  3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
  4. Явор Райчев Гънчев
  5. Динко Тонев Тонев
  6. Станислав Колев Данев
  7. Станислава Стойкова Стойкова
  8. Николай Ангелов Николов
  9. Анна Петкова Делчева
  10. Божидар Христов Станчев
  11. Стоян Колев Трифонов
  12. Диана Живкова Колева
  13. Сребрин Стоянов Събев
  14. Ваня Добринова Петкова
  15. Красимир Веселинов Костадинов
  16. Кристияна Иванова Ботева
  17. Трифон Мариев Георгиев
  18. Венцислав Цветанов Благоев
  19. Деница Божидарова Божилова
  20. Маргарита Горанова Бояджиева
  21. Пламен Тончев Савов
  22. Илия Цанев Желев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 28 МИР – Търговище:

  1. Николай Милчев Златков
  2. Борислав Георгиев Маринов
  3. Деан Маринов Русев – специалист маркетинг и търговия, предложен от Движение 21
  4. Мирела Емилева Тодорова
  5. Станислав Йосифов Димитров
  6. Юлияна Георгиева Илиева
  7. Светлозар Стоянов Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 29 МИР – Хасково:

  1. Минко Велчев Ангелов – IT специалист
  2. Николай Иванов Колев
  3. Меглена Хари Гунчева
  4. Божидар Стамов Иванов – адвокат, предложен от Движение 21
  5. Таня Владкова Чалъкова –
  6. Мария Лукова Цанева – счетоводител, предложена от Движение 21
  7. Тодор Вълков Тодоров
  8. Валентина Тодорова Катранджиева
  9. Юри Александров Минков
  10. Иван Енев Божев
  11. Атанас Веселинов Илиев – предприемач, предложен от Движение 21
  12. Мария Недялкова Панева
  13. Петър Атанасов Чавдаров
  14. Рамадан Рамис Рамадан
  15. Иван Петков Христов
  16. Мирослав Росенов Минев

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 30 МИР – Шумен:

  1. Иван Стоянов Капралов – бивш омбудсман на Шумен
  2. Веселин Кирилов Тодоров – директор на училище
  3. Сашо Стефанов Евлогиев – професор
  4. Илиана Кирчева Симеонова
  5. Небат Мехмедов Кадиров – предприемач
  6. Саша Велчева
  7. Васил Иванов Христов – мениджър
  8. Галина Трифонова Раднева – счетоводител със собствена кантора
  9. Ердинч Исмаил Томаш – педагог, историк, екскурзовод
  10. Сета Нъшан Карагьозян – медицинска сестра, логопед
  11. Стела Димитрова Великова – студентка
  12. Нели Иванова Русева
  13. Румен Добрев Борисов – предприемач

Списък на кандидатите за народни представители на коалицията “Изправи се! Мутри вън!” за 31 МИР – Ямбол:

  1. Станчо Димитров Ставрев – зам.-кмет на община “Тунджа”
  2. Петър Стефанов Личев – земеделски производител
  3. Мими Иванова Караколева – учител
  4. Д-р Таня Георгиева Георгиева – общопрактикуваш лекар
  5. Стоян Петков Петков – баскетболист, капитан на баскетболния отбор в Ямбол
  6. Милена Василева Паскова – директор на детска градина
  7. Теодора Георгиева Ненкова
  8. Пламен Павлинов Петров