Листи на коалиция „Изправи се! Мутри вън!“

Листи на коалиция „Изправи се! Мутри вън!“ за предсрочните парламентарни избори на 11 юли 2021 г.

1 МИР – Благоевград:

  1. Мая Божидарова Манолова-Найденова – адвокат, председател на Гражданска платформа „Изправи се.БГ“
  2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
  3. Албина Алексеева Анева-Томова
  4. Валери Бориславов Смиленов – бивш областен управител и общински съветник Благоевград
  5. Вангел Димитров Арабаджиев – стоматолог
  6. Надежда Данаилова Самарджиева – адвокат, предложена от Движение 21
  7. Илиян Ангелов Ушев – бивш шеф на ВиК, общински съветник в Петрич
  8. Кирил Венциславов Атанасов – спортист, областен координатор на „Изправи се.БГ“
  9. Мария Иванова Радойкова
  10. Емил Атанасов Мицев – лекар анестезиолог
  11. Георги Илиев Япов
  12. Мария Георгиева Василева
  13. Васил Петров Астинов
  14. Стефан Кирилов Стойчев
  15. Соня Спасова Маркова
  16. Никола Димитров Шарков – мениджър туризъм
  17. Виолета Николаева Георгиева
  18. Емил Бориславов Дерменджиев – бизнес
  19. Иво Атанасов Стоянов – счетоводител
  20. Малина Антонова Балабанова
  21. Нора Анчева Симеонова – студентка по Право
  22. Траян Господинов Господинов – икономист

2 МИР – Бургас:

  1. Живко Табаков – eксперт в туризма
  2. Драгомир Ошавков – адвокат, предложен от Движение 21
  3. Николай Стоилов – юрист
  4. Цветелин Георгиев – частен бизнес
  5. Габриела Гоцкова – филолог
  6. Николай Тодоров – финансов мениджър, предложен от Движение 21
  7. Красимир Петров – търговец
  8. Юлияна Мръчкова – икономист, инженер-биотехнолог, предложена от Движение 21
  9. Теодор Шейков – адвокат
  10. Милка Бодурова – икономист
  11. Николай Гроздев – финансист
  12. Георги Янчев – бизнесмен
  13. Костадин Андонов – търговец
  14. Яна Николова – търговец, предложена от Движение 21
  15. Кремена Петрова – икономист
  16. Даниел Иванов – икономист
  17. Боряна Тодорова – хотелиер
  18. Людмил Илиев – ветеринарен лекар
  19. Гергана Георгиева – счетоводител, предложена от Движение 21
  20. Николай Стоянов – предприемач
  21. Ярослав Коюмджиев – журналист
  22. Пламен Делев – инженер-лесовъд
  23. Станимир Христов – търговец
  24. Даниела Стоянова – доктор по икономика, предложена от Движение 21
  25. Златина Христова – педагог
  26. Кирил Василев – нотариус, предложен от Движение 21
  27. Павел Джованов – художник
  28. Георги Манолов – икономист

3 МИР – Варна:

  1. Татяна Дончева Тотева – председател на „Движение 21“
  2. Владимир Боянов Върбанов – инженер, зам.-председател на Българска морска камара
  3. Димитър Симеонов Костадинов – актьор
  4. Лъчезар Александров Алексиев – брокер на имоти
  5. Стоян Иванов Иванов – лекар
  6. Миглена Петрова Куртева – предприемач, предложена от Движение 21
  7. Юлия Тотева Малешкова – финансов анализатор, предложена от Движение 21
  8. Никита Олегович Кацарски – маркетинг мениджър
  9. Николай Иванов Мирчев
  10. Пламен Петров Василев
  11. Мария Тодорова Тодорова
  12. Росен Георгиев Георгиев – предприемач
  13. Николай Стойков Огнев – мениджър, застраховател
  14. Добринка Ангелова Иванова – лаборант
  15. Димитър Красимиров Минчев – търговски представител
  16. Димо Колев Колев – управител
  17. Красимир Николов Костов
  18. Велико Славов Великов – адвокат
  19. Кристин Хари Ованезова
  20. Павел Георгиев Николов
  21. Надя Трифонова Аврамова – търговец
  22. Георги Величков Станчев – ресурсен учител
  23. Мария Йорданова Николова
  24. Мартина Петрова Едрова – педагог, предложена от Движение 21
  25. Драгомир Стойков Демиров
  26. Валентин Георгиев Василев, предложен от Движение 21
  27. Даниела Иванова Нанчева, предложена от Движение 21
  28. Мария Василева Никова, предложена от Движение 21
  29. Петър Върбанов Радушев – медик и общественик, предложен от Движение 21
  30. Светлозар Стоянов Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

4 МИР – Велико Търново:

  1. Арман Агоп  Бабикян
  2. Цветомир Емилов Енев
  3. Виолета Иванова Блажева, предложена от Движение 21
  4. Силвия Тодорова Кирилова
  5. Пламен Петков Христов, предложен от Движение 21
  6. Адем Юсуф Шабан
  7. Васил Божанов Трифонов
  8. Мирослав Николаев Паничаров
  9. Александър Венциславов Върбанов
  10. Мария Иванова Стоянова
  11. Нина Василева Петрова-Дянкова, предложена от Движение 21
  12. Петя Тодорова Иванова, предложена от Движение 21
  13. Маргарита Ганева Косева, предложена от Движение 21
  14. Антон Георгиев Семерджиев, предложен от Движение 21

5 МИР – Видин:

  1. Стефан Лазаров Стефанов –
  2. Бисер Богомилов Лозанов, предложен от Движение 21
  3. Траян Красимиров Радуцов
  4. Владимир Иванов Младенов
  5. Велин Велков Младенов
  6. Евгения Иванова Георгиева
  7. Роза Илкова Кръстева
  8. Мартина Марио Цветкова

6 МИР – Враца:

  1.  Андрей Христов Вълчев – юрист
  2.  Мариела Стоянова Стоянова – медицинска сестра
  3.  Владимир Иванов Попов – енергетик
  4.  Емил Хрисимиров Дойнов – предприемач
  5.  Ирена Ненкова Митова – собственик на оптика
  6. Йоана Димитрова Кръстева
  7. Ивелина Цветанова Иванова
  8. Габриела Тодорова Тодорова
  9. Петър Иванов Лазаров
  10. Ивайло Йотов Събков

7 МИР – Габрово:

  1. Георги Василев Табаков – икономист
  2. Светлин Веселинов Каменов
  3. Иван Николаев Събев – преподавател в Технически университет – Габрово, предложен от Движение 21
  4. Георги Ненов Ненов
  5. Надежда Михайлова Стефанова – маркетинг специалист, предложен от Движение 21
  6. Стела Ганчева Антонова, предложена от Движение 21
  7. Валентин Атанасов Туфекчийски

8 МИР – Добрич:

  1. Димитър Андреев Делчев – адвокат, председател на Движение България на гражданите
  2. Михаел Росенов Игнатов
  3. Стоянка Господинова Кескинова – инженер
  4. Ташко Николаев Ташев – предприемач, предложен от Движение 21
  5. Мариана Василева Петрова – адвокат, предложена от Движение 21
  6. Ради Кръстев Радев  – капитан на кораб
  7. Галин Александров Бахнев, предложен от Движение 21
  8. Светослав Лазаров Ташев
  9. Руслан Стефанов Иванов, предложен от Движение 21
  10. Димитър Иванов Панайотов
  11. Атанас Галинов Йорданов – IT специалист, предложен от Движение 21
  12. Явор Минев Георгиев – оператор електроцентрала

9 МИР – Кърджали:

  1. Стоян Петков Георгиев – зам.-директор на училище
  2. Нургюн Рамадан Мехмед предприемач
  3. Десислава Христова Кардашлъкова
  4. Асен Емилов Сираков
  5. Венцислав Георгиев Николов – учител
  6. Начо Янков Ковачев
  7. Николай Иванов Колев
  8. Таня Владкова Чалъкова
  9. Денислав Желев Генчев

10 МИР – Кюстендил:

  1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева – лекар
  2. Вергил Георгиев Кацов – бизнесмен
  3. Мариана Емилова Велинова
  4. Марио Красимиров Грахльов
  5. Любомир Иванов Стойков
  6. Ангел Димитров Ангелов – политолог
  7. Ивайло Пламенов Велинов
  8. Валентин Александров Миладинов

11 МИР – Ловеч:

  1. Марин Маринов Ичев – адвокат
  2. Ивета Владимирова Пекова
  3. Красимир Михайлов Ангелов
  4. Дарина Кунчева Йорданова – инженер
  5. Цветлина Вескова Митева
  6. Антон Бисеров Антонов
  7. Ралица Цветанова Стайкова
  8. Галин Василев Василев
  9. Мартин Георгиев Цветков
  10. Румен Спасов Иванов

12 МИР – Монтана:

  1. Мая Владимирова Григорова, предложена от Движение 21
  2. Димана Макариева Георгиева
  3. Оля Славеева Георгиева – зам.-директор на училище, предложена от Движение 21
  4. Алекси Василев Алексов
  5. Илианна Иванова Илиева
  6. Теменужка Димитрова Цветкова
  7. Мария Георгиева Каменова

13 МИР – Пазарджик:

  1. Настимир Ананиев Ананиев – предприемач, председател на партия „Волт“
  2. Иван Стойчев Димитров
  3. Златка Петрова Цвеева-Анчева – председател на инициативния комитет за чист въздух в Пещера
  4. Евелена Василева Рабаджийска-Тодорова – ветеринар, предложена от Движение 21
  5. Александра Неделчева Ненова
  6. Николай Василев Илиев – управител
  7. Георги Красимиров Кръстев
  8. Петър Илиев Пълев – предприемач
  9. Зорница Арсова Томова
  10. Тихомир Валериев Василев – представител на Инициативен комитет „Зелена Обеля“, предприемач
  11. Петър Георгиев Милушев, предложен от Движение 21
  12. Димитър Стоянов Дръндев
  13. Симеон Симеонов Величков
  14. Георги Илиев Цонков
  15. Калоян Маринов Трулев

14 МИР – Перник:

  1. Сузана Теофилова – предприемач
  2.  Адвокат Силвия Иванова – адвокат
  3. Иван Стефанов Боянов
  4. Ралица Вилиянова Игнатова – земеделски производител, сектор животновъдство
  5. Мирела Манолова Кирилова –  мениджър развитие
  6. Александър Юлианов Александров
  7. Калоян Йорданов Малинов – бизнес консултант

15 МИР – Плевен:

  1. Юлиян Милчев Ненчев – IT предприемач
  2. Момчил Недялков Спасов – бивш кмет на Белене
  3. Анни Климентова Петкова
  4. Стефан Димитров Петков- – общински съветник; бивш зам.-кмет на Плевен, ресор „Образование“
  5. Илия Николов Николов – председател на клуба по лека атлетика
  6. Ваня Петрова Дичкова
  7. Таня Николова Тонева
  8. Пламен Дилов Дилов общински съветник в Плевен
  9. Цветомира Филадинова Добрева – директор на детска градина
  10. Любка Живкова Бумбарова – учител
  11. Моника Иванова Димитрова
  12. Момчил Бориславов Няголов
  13. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева – юрист
  14. Наталия Христова Петрова учител
  15. Любомир Йорданов Катронски
  16. Митко Величков Мотов – бивш зам.-кмет на Долна Митрополия
  17. Явор Георгиев Янков – дистрибутор
  18. арин Георгиев Кинов

16 МИР – Пловдив град:

  1. Николай Димитров Хаджигенов
  2. Мария Василева Капон
  3. Димитър Илиев Добрев
  4. Георги Иванов Иванов, предложен от Движение 21
  5. Юрий Иванов Танев
  6. Константина Емилова Стоянова
  7. Петя Димитрова Терзийска
  8. Ердал Илханов Арифов
  9. Светлозар Георгиев Чичиков
  10. Боряна Йорданова Христева
  11. Мариела Спасова Стоева
  12. Мария Вескова Малчева
  13. Теменужка Николова Кривчева
  14. Лидия Василева Данчева, предложена от Движение 21
  15. Виолета Петрова Манолова
  16. Боряна Михайлова Чапарова
  17. Димитър Николов Диманов
  18. Васил Танев Василев
  19. Стоянка Димитрова Костова
  20. Христо Тодоров Кисов, предложен от Движение 21
  21. Лиляна Йоцова Стефанова
  22. Славена Йорданова Килиджийска

17 МИР – Пловдив област:

  1. Румен Маринов Йончев
  2. Румен Атанасов Атанасов
  3. Лидия Димитрова Гимишева
  4. Цветелина Радева Раленекова
  5. Димитър Илиев Добрев
  6. Никола Иванов Дончев
  7. Теменужка Николова Кривчева
  8. Ерма Димитрова Попова
  9. Вяра Гришина Зафирова, предложена от Движение 21
  10. Димитър Емилов Махнев
  11. Илия Стоянов Данчев
  12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  13. Николай Кръстев Пусалски
  14. Еюп Шериф Садък
  15. Росен Тонов Пеевски, предложен от Движение 21
  16. Христо Тодоров Кисов, предложен от Движение 21
  17. Лидия Василева Данчева, предложена от Движение 21
  18. Здравко Илиев Куманов

18 МИР – Разград:

  1. Симеон Панов Изворов
  2. Александра Неделчева Ненова
  3. Николай Димитров Димитров
  4. Инна Петрова Тошева
  5. Нели Красимирова Славова
  6. Николай Милчев Златков

19 МИР – Русе:

  1. Татяна Дончева – адвокат, председател на Движение 21
  2. Константин Георгиев – областен координатор на „Изправи се.БГ“
  3. Ивайло Димитров Коцев
  4. Първолета Чавдарова Иванова – Радева, предложена от Движение 21
  5. Владислава Георгиева Гарвалова, предложена от Движение 21
  6. Мирослава Станева Станева
  7. Албена Филипова Енчева
  8. Радостина Христова Андреева
  9. Светослав Данчев Вълчев
  10. Владислав Йорданов Ников
  11. Радослав Станимиров Радоев
  12. Стефан Ружков Шиков
  13. Анатоли Анчев Костадинов
  14. Георги Димитров Тодоров
  15. Ралица Костова Барашка – Николова

20 МИР – Силистра:

  1. Галина Стефанова Райчева
  2.  Иво Веселинов Велчевски
  3.  Калинка Иванова Георгиева
  4.  Радослав Станимиров Радоев
  5. Димитър Илков Славчев

21 МИР – Сливен:

  1. Стефан Пасков Стефанов
  2. Ваня Тодорова Продавона-Стефанова
  3. Еленко Любомиров Божков
  4. Пламен Игнатов Братойчев
  5. Илко Петров Тодоров
  6. Даниел Петров Петров
  7. Таня Колева Динева
  8. Кънчо Петров Илиев
  9. Таня Ганева Ганева
  10. Иван Бянков Димов
  11. Петър Веселинов Петров
  12. Петър Мирчев Петров

22 МИР – Смолян:

  1. Димитър Илиев Пампоров, предложен от Движение 21
  2. Мирослав Събев Фисински
  3. Анелия Димитрова Почеканска, предложена от Движение 21
  4. Младен Асенов Чаушев
  5. Людмила Георгиева Кенова, предложена от Движение 21
  6. Захари Стефанов Руженов
  7. Румяна Руменова Гавазова, предложена от Движение 21
  8. Румен Захариев Манолев

23 МИР – София:

  1. Мая Манолова
  2. Димитър Делчев
  3. Войслав Тодоров
  4. Виктор Йочев
  5. Александър Денев, предложен от Движение 21
  6. Никола Вапцаров
  7. Деница Димитрова
  8. Цветелина Хаджибонева
  9. Васил Манченко
  10. Павлина Ковачева, предложена от Движение 21
  11. Цветанка Илиева
  12. Благовест Георгиев, предложен от Движение 21
  13. Борис Панкин, предложен от Движение 21
  14. Христиана Иванова, предложена от Движение 21
  15. Пенка Георгиева-Бабачева
  16. Пролетина Гирова
  17. Борислав Ботев
  18. Емил Тарасов, предложен от Движение 21
  19. Емануил Христов
  20. Миглена Ганева, предложена от Движение 21
  21. Димитър Славчев
  22. София Христова
  23. Петър Костенски
  24. Сузана Теофилова
  25. Даниела Давидкова
  26. Калоян Малинов
  27. Анастасия Виденова
  28. Ивайло Велинов
  29. Галя Енева
  30. Кристиян Достинов
  31. Минко Савов
  32. Настимир Ананиев

24 МИР – София:

  1. Арман Агоп Бабикян
  2. Марчо Митков Апостолов, предложен от Движение 21
  3. Пирин Русланов Соколов
  4. Георги Василев Табаков
  5. Денислав Желев Генчев
  6. Никола Николов Вапцаров
  7. Анастас Наумов Гьоков
  8. Иван Димитров Янев, предложен от Движение 21
  9. Цветанка Янчева Палазова
  10. Мария Кирчева Ангелова
  11. Даниела Петрова Давидкова
  12. Николай Стайков Хаджийски
  13. Борис Генадиев Панкин, предложен от Движение 21
  14. Димитър Александров Димитров
  15. Лиляна Йоцова Стефанова
  16. Анастасия Славова Виденова
  17. Марияна Георгиева Георгиева, предложена от Движение 21
  18. Росица Пенчева Йорданова
  19. Симеон Симеонов Величков
  20. Войслав Георгиев Тодоров
  21. Георги Илиев Япов
  22. Минко Ангелов Савов
  23. Светослав Кирилов Велков
  24. Надежда Василева Петкова, предложена от Движение 21

25 МИР – София:

  1. Николай Димитров Хаджигенов – адвокат
  2. Владислав Владимиров
  3. Тихомир Валериев Василев – предприемач
  4. Иван Руменов Тодоров
  5. Боряна Стефанова Петкова, предложена от Движение 21
  6. Мария Недялкова Господинова
  7. Светослав Кирилов Велков
  8. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова, предложена от Движение 21
  9. Пламен Маринов Първанов
  10. Емилия Димитрова Михайлова, предложена от Движение 21
  11. Андрей Христов Вълчев
  12. Атанас Христов Цирков
  13. Деница Ивайлова Димитрова
  14. Десислава Ангелова Бояджиева, предложена от Движение 21
  15. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
  16. Златомир Спасов Николов
  17. Златка Петрова Цвеева – Анчева,
  18. Нора Анчева Симеонова
  19. Емануил Борисов Христов
  20. Кирил Венциславов Атанасов
  21. Димитър Александров Димитров
  22. Искрен Митков Радев
  23. Симеон Николов Величков
  24. Васил Йосифов Бекяров
  25. Петър Николаев Костенски
  26. София Цветанова Христова
  27. Иво Ценов Босев
  28. Анастас Наумов Гьоков

26 МИР – София област:

  1. Данаил Георгиев – експерт външна политика, отбрана и сигурност; заместник-председател на Движение 21
  2. Станислав Готев – предприемач, общински съветник  
  3. Райко Масларски – консултант на финансова институция; Три мандата общински съветник; Активен общественик
  4. Д-р инж. Трифон Трифонов – от 1986 до 2020 директор на ПГ по КТС Правец; Удостоен със звание „Заслужил гражданин на град Правец“ – 2014 г.; доктор по Компютърни системи от ТУ, предложен от Движение 21
  5. Милчо Владимиров – предприемач, 24 г. председател на потребителска кооперация 
  6. Христина Христова – медицинска сестра 
  7. Ива Галева – началник-отдел „Социални дейности” в многопрофилна болница, предложена от Движение 21
  8. Лъчезар Заркин – учител и социален асистент, автор на публицистика
  9. Борислав Ботев – спортен мениджър; финансов съветник, специалист във финансова институция
  10. Надежда Чорбанова – предприемач, предложена от Движение 21
  11. Емил Лесев – юрист, предприемач, предложен от Движение 21
  12. Камелия Асова – предприемач, предложена от Движение 21
  13. Светослава Вълчева – ръководител транспорт в частния сектор, предложена от Движение 21
  14. Благовест Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  15. Пенка Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  16. Елена Герасимова – общински съветник

27 МИР – Стара Загора:

  1. Светослав Бончев Колев
  2. Станислав Колев Данев
  3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
  4. Явор Райчев Гънчев
  5. Динко Тонев Тонев
  6. Стоян Колев Трифонов
  7. Кристияна Иванова Ботева
  8. Николай Ангелов Николов
  9. Анна Петкова Делчева
  10. Божидар Христов Станчев
  11. Кирил Петков Георгиев
  12. Иван Трифонов Иванов
  13. Христо Иванов Донев
  14. Ваня Добринова Петкова
  15. Станислава Стойкова Стойкова
  16. Димитър Петров Славов
  17. Трифон Мариев Георгиев
  18. Венцислав Цветанов Благоев
  19. Деница Божидарова Божилова
  20. Георги Иванов Иванов
  21. Таня Стефанова Кожухарова
  22. Йордан Бойчев Йорданов

28 МИР – Търговище:

  1. Светлозар Стоянов Златев, предложен от Движение 21
  2. Николай Милчев Златков
  3. Деан Маринов Русев, предложен от Движение 21
  4. Борислав Георгиев Маринов
  5. Ивелина Стоянова Димитрова
  6. Симеон Панов Изворов

29 МИР – Хасково:

  1. Меглена Хари Гунчева
  2. Николай Иванов Колев
  3. Таня Владкова Чалъкова
  4. Живко Георгиев Атанасов
  5. Валентина Тодорова Катранджиева
  6. Тодор Илчев Тодоров
  7. Иван Енев Божев
  8. Юри Александров Минков
  9. Мирослав Росенов Минев
  10. Кристина Драгомирова Григорова
  11. Рамадан Рамис Рамадан
  12. Румен Иванов Петков
  13. Дора Тенчева Иванова
  14. Венета Димчева Канева
  15. Салих Салим Салим
  16. Иван Петков Христов

30 МИР – Шумен:

  1. Иван Стоянов Капралов – бивш омбудсман на Шумен
  2. Христофор Крумов Крумов
  3. Веселин Кирилов Тодоров
  4. Нели Иванова Русева
  5. Илиана Кирчева Симеонова
  6. Небат Мехмедов Кадиров
  7. Красимир Веселинов Крумов
  8. Росен Симеонов Станчев
  9. Ердинч Исмаил Томаш
  10. Петина Руменова Минкова
  11. Стоян Митков Вълков
  12. Ася Николова Асенова

31 МИР – Ямбол:

  1. Станчо Димитров Ставрев
  2. Петър Стефанов Личев
  3. Мими Иванова Караколева
  4. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
  5. Стоян Петков Петков
  6. Пламен Павлинов Петров
  7. Христо Димитров Иванов
  8. Пламена Стоянова Парапанова, предложена от Движение 21