Warning: Constant GMP_VERSION already defined in /home/d21bg/public_html/wp-content/plugins/google-maps-ready/config.php on line 58

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/d21bg/public_html/wp-content/plugins/google-maps-ready/modules/options/models/options.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/d21bg/public_html/wp-content/plugins/google-maps-ready/modules/options/models/options.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/d21bg/public_html/wp-content/plugins/google-maps-ready/modules/options/models/options.php on line 16
Избори – Движение 21

Избори

Ние сме граждани, обединени в стремежа към свобода, справедливост и солидарност в обществото. Отстояваме принципите на демокрацията, върховенство на закона, защита на правата на личността, нейното достойнство и сигурност. Стремим се към равенство на всички граждани пред закона, защита на труда, неприкосновеност на частната собственост, свободна стопанска инициатива при защита от нелоялна конкуренция и защита за потребителите, опазване на природата и околната среда.

Политическа програма

Листи

Листи на коалиция "Изправи се БГ! Ние идваме!!" за предсрочните парламентарни избори на 14 ноември 2021 г.

1 МИР – Благоевград

  1. Албина Анева-Томова
  2. Надежда Самарджиева
  3. Валери Смиленов
  4. Вангел Арабаджиев
  5. Петър Гайдарски
  6. Кирил Атанасов
  7. Мария Василева
  8. Мария Радойкова
  9. Зорка Манастарлиева
  10. Георги Япов
  11. Виолета Георгиева
  12. Васил Астинов
  13. Нора Симеонова
  14. Емил Дерменджиев
  15. Никола Шарков
  16. Златомир Николов
  17. Пирин Соколов
  18. Павел Николов
  19. Джоана Янчева
  20. Пламен Василев

2 МИР – Бургас

  1.  Живко Табаков
  2. Юлияна Мръчкова
  3. Николай Стоилов – Приморско
  4. Габриела Гоцкова
  5. Красимир Петров – Айтос
  6. Николай Тодоров
  7. Гергана Георгиева
  8. Кремена Петрова
  9. Людмил Илиев
  10. Милка Бодурова
  11. Георги Янчев – Поморие
  12. Николай Гроздев – Карнобат
  13. Костадин Андонов
  14. Яна Николова – Черноморец
  15. Пламен Делев – Сунгурларе
  16. Даниел Иванов
  17. Боряна Тодорова
  18. Златина Христова
  19. Кирил Василев
  20. Николай Стоянов
  21. Дахил Селим – Руен
  22. Александър Йорданов – Несебър
  23. Мария Маркова
  24. Владимир Стойков – Каблешково
  25. Стефан Стефанов
  26. Стефан Кенов – Карнобат
  27. Димка Иванова
  28. Драгомир Ошавков

3 МИР – Варна

  1. Татяна Дончева Тотева
  2. Димитър Костадинов
  3. Светлозар Златев
  4. Деница Димитрова
  5. Велико Великов
  6. Стоян Ангелов
  7. Силвия Димитрова
  8. Павел Николов
  9. Пламен Василев
  10. Георги Лолов
  11. Росен Георгиев
  12. Юлия Малешкова
  13. Добринка Иванова
  14. Лъчезар Алексиев
  15. Красимир Костов
  16. Ана Проданова
  17. Галина Грудева
  18. Мария Драганова
  19. Марияна Гешева
  20. Мартина Едрова
  21. Валентин Василев
  22. Александър Стефанов
  23. Мария Никова
  24. Росина Петрова
  25. Герман Германов
  26. Искрен Радев
  27. Росица Йорданова
  28. Янислава Иванова
  29. Георги Кирилов
  30. Петър Радушев

4 МИР – Велико Търново

  1. Минчо Христов
  2. Цветомир Енев
  3. Виолета Блажева
  4. Мирослав Паничаров
  5. Нина Петрова-Дянкова
  6. Пламен Христов
  7. Маргарита Косева
  8. Александър Кръстев
  9. Антон Семерджиев

5 МИР – Видин

  1. Стефан Стефанов
  2. Евгения Георгиева
  3. Велин Младенов
  4. Владимир Младенов
  5. Мартина Цветкова
  6. Роза Кръстева
  7. Диана Маджарова
  8. Анелия Александрова

6 МИР – Враца

  1. Андрей Вълчев
  2. Йоана Кръстева
  3. Емил Дойнов
  4. Мариела Стоянова
  5. Галя Илиева
  6. Виктория Йотова
  7. Галя Христова
  8. Ивелина Йорданова
  9. Петър Лазаров
  10. Десислава Бойчева
  11. Ивайло Събков
  12. Владимир Попов

7 МИР – Габрово

  1. Георги Табаков
  2. Светлин Каменов
  3. Иван Събев
  4. Теодор Георгиев
  5. Надежда Стефанова
  6. Стела Антонова
  7. Савка Илиева

8 МИР – Добрич

  1. Димитър Делчев
  2. Михаел Игнатов
  3. Стоянка Кескинова
  4. Ташко Ташев
  5. Галин Бахнев
  6. Мариана Петрова
  7. Атанас Атанасов
  8. Павел Костадинов
  9. Ивайло Петров
  10. Ивайло Панайотов
  11. Мария Драгомирова
  12. Юзай Хамди

9 МИР – Кърджали

  1. Стоян Георгиев
  2. Нургюн Мехмед
  3. Асен Сираков
  4. Венцислав Николов
  5. Таня Чалъкова
  6. Константина Стоянова
  7. Николай Колев

10 МИР – Кюстендил

  1. Галина Таваличка
  2. Ани Вакъвчиева
  3. Георги Райнов
  4. Борислав Ботев
  5. Марио Грахльов
  6. Любомир Стойков
  7. Ивайло Велинов
  8. Валентин Миладинов

11 МИР – Ловеч

  1. Марин Ичев
  2. Ивета Пекова
  3. Дарина Йорданова
  4. Цветлина Митева
  5. Инна Вачева
  6. Ралица Стайкова
  7. Антон Антонов
  8. Румен Иванов

12 МИР – Монтана

  1. Мая Григорова
  2. Димана Георгиева
  3. Оля Георгиева
  4. Теменужка Цветкова
  5. Мария Каменова
  6. Румян Александров
  7. Мадлена Борисова
  8. Мая Червеняшка

13 МИР – Пазарджик

  1. Мая Манолова
  2. Никола Вапцаров
  3. Чавдар Чавдаров
  4. Златка Цвеева
  5. Кремена Йорданова
  6. Тодор Джамбов
  7. Борис Станков
  8. Георги Кръстев
  9. Мария Владова
  10. Николай Илиев
  11. Антония Найчева
  12. Екатерина Филипова
  13. Ларина Тодорова
  14. Мария Велева
  15. Цоко Цоков

14 МИР – Перник

  1. Сузана Теофилова
  2. Силвия Иванова
  3. Иван Боянов
  4. Ралица Игнатова
  5. Мирела Кирилова
  6. Веселин Петров

15 МИР – Плевен

  1. Юлиян Ненчев
  2. Момчил Спасов
  3. Стефан Петков
  4. Илия Николов
  5. Васил Тодоров
  6. Анни Петкова
  7. Ваня Дичкова
  8. Милица Лазарова
  9. Цветомира Добрева
  10. Снежана Белова
  11. Момичл Няголов
  12. Радосвета Вълчева
  13. Емилия Петкова
  14. Галя Игнатова
  15. Любка Бумбарова
  16. Митко Мотов
  17. Явор Янков
  18. Дарин Кинов

16 МИР – Пловдив град

  1. Мария Капон
  2. Николай Хаджигенов
  3. Весела Кънчева
  4. Георги Иванов
  5. Константина Иванова
  6. Ердал Арифов
  7. Петя Терзийска
  8. Александра Маринова
  9. Мариела Стоева
  10. Боряна Христева
  11. Лидия Данчева
  12. Мария Малчева
  13. Милан Ганев
  14. Васил Василев
  15. Виолета Манолова
  16. Боряна Чапарова
  17. Димитър Диманов
  18. Гергана Трайкова
  19. Стояна Костова
  20. Христо Кисов
  21. Лиляна Стефанова
  22. Славена Килиджийска

17 МИР – Пловдив област

  1. Румен Йончев
  2. Ерма Попова
  3. Весела Кънчева
  4. Цветелина Раленекова
  5. Йорданка Змиярова
  6. Стоянка Мавродиева
  7. Божидар Замярски
  8. Вяра Зафирова
  9. Димитър Махнев
  10. Мюнюр Моралиев
  11. Мирослав Сираков
  12. Стефан Кехайов
  13. Милан Ганев
  14. Васил Василев
  15. Еюп Садък
  16. Лидия Данчева
  17. Анета Илиева
  18. Росен Пеевски
  19. Полина Алатинова
  20. Христо Кисов
  21. Ива Дечевска

18 МИР – Разград

  1. Симеон Изворов
  2. Александра Ненова
  3. Николай Димитров
  4. Кристиян Калчев
  5. Николай Златков

19 МИР – Русе

  1. Арман Бабикян
  2. Валентина Василева – Филаделфевс
  3. Константин Георгиев
  4. Зорница Дикова-Ранева
  5. Кристиян Георгиев
  6. Радостина Андреева
  7. Владислав Ников
  8. Светослав Вълчев
  9. Анатоли Костадинов
  10. Веселина Йорданова
  11. Георги Тодоров
  12. Радослав Радоев
  13. Ивайло Коцев
  14. Стефан Шиков

20 МИР – Силистра

  1. Кристиян Калчев
  2. Калинка Георгиева
  3. Мехмед Мехмед
  4. Теодорина Григорова
  5. Радослав Радоев
  6. Надежда Недева
  7. Тони Георгиев
  8. Анатоли Якимов

21 МИР – Сливен

  1. Стефан Пасков
  2. Ваня Стефанова
  3. Николай Стоянов
  4. Таня Динева
  5. Кънчо Илиев
  6. Таня Ганева
  7. Илко Тодоров
  8. Александър Беленски
  9. Иван Димов
  10. Радостинка Големецова
  11. Маргарита Атанасова
  12. Стоянка Недялкова

22 МИР – Смолян

  1. Димитър Пампоров
  2. Анелия Почеканска
  3. Младен Чаушев
  4. Севдалин Чандъров
  5. Румяна Гавазова
  6. Веселин Балийски
  7. Веселин Михтарски
  8. Димитър Крокодилов

23 МИР – София

  1. Мая Манолова
  2. Димитър Делчев
  3. Георги Табаков
  4. Виктор Йочев
  5. Иван Янев
  6. Никола Вапцаров
  7. Деница Димитрова
  8. Цветелина Хаджибонева
  9. Васил Манченко
  10. Христиана Иванова
  11. Цветанка Илиева
  12. Емил Тарасов
  13. Борис Панкин
  14. Недялка Станкова
  15. Димитър Славчев
  16. Радостина Цекова
  17. Нора Симеонова
  18. Миглена Ганева
  19. Сузана Теофилова
  20. Пламен Ралчев
  21. Мартин Янчев
  22. Даниела Давидкова
  23. Ивайло Велинов
  24. Анастасия Виденова
  25. Димитър Костадинов
  26. Джоана Янчева
  27. Свилен Михайлов
  28. Антон Кръстев
  29. Кристиян Достинов
  30. Светослав Велков
  31. Минко Савов
  32. Минчо Христов

24 МИР – София

  1. Арман Бабикян
  2. Марчо Апостолов
  3. Пирин Соколов
  4. Анастас Гьоков
  5. Николай Хаджийски
  6. Еленко Божков
  7. Александра Ненова
  8. Иван Янев
  9. Цветанка Палазова
  10. Гергана Трайкова
  11. Пенка Георгиева
  12. Димитър Димитров
  13. Борис Панкин
  14. Анастасия Виденова
  15. Преслава Белякова
  16. Емануил Христов
  17. Марияна Георгиева
  18. Росица Йорданова
  19. Димитър Славчев
  20. Цветелина Хаджибонева
  21. Минко Савов
  22. Антония Найчева
  23. Ива Галева
  24. Надежда Петкова

25 МИР – София

  1. Николай Хаджигенов
  2. Минчо Спасов
  3. Мартин Янчев
  4. Виктор Лилов
  5. Боряна Петкова
  6. Цецка Илиева
  7. Светослав Велков
  8. Петър Павлов
  9. Мария Господинова
  10. Петя Велкова
  11. Димитър Александров
  12. Цветанка Илиева
  13. Златомир Николов
  14. Емил Лесев
  15. Димитър Димитров
  16. Виктор Йочев
  17. Златка Цвеева
  18. Кирил Атанасов
  19. Радостина Цекова
  20. Момчил Стефанов
  21. Кирил Станков
  22. Искрен Радев
  23. Свилен Михайлов
  24. Ралица Игнатова
  25. Веселин Петров
  26. Габриела Гоцкова
  27. Лиляна Стефанова
  28. Анастас Гьоков

26 МИР – София област

  1. Данаил Георгиев
  2. Пламен Деянов
  3. Венцислав Димитров
  4. Д-р инж. Трифон Трифонов
  5. Милчо Владимиров
  6. Ива Галева
  7. Борислав Ботев
  8. Емил Лесев
  9. Валентина Станкова
  10. Емануил Христов
  11. Доц. д-р Пламен Ралчев
  12. Надежда Чорбанова
  13. Пенка Георгиева-Бабачева
  14. Боряна Петкова
  15. Марияна Георгиева
  16. Елена Герасимова

27 МИР – Стара Загора

  1. Светослав Колев
  2. Еленко Божков
  3. Станислав Данев
  4. Явор Гънчев
  5. Митко Маринов
  6. Стоян Трифонов
  7. Николай Петков
  8. Божидар Станчев
  9. Анна Делчева
  10. Николай Николов
  11. Кирил Георгиев
  12. Иван Иванов
  13. Христо Донев
  14. Ваня Петкова
  15. Станислава Стойкова
  16. Димитър Славов
  17. Трифон Георгиев
  18. Тодор Ковачев
  19. Деница Божилова
  20. Кольо Колев
  21. Таня Кожухарова
  22. Харалампи Стефанов

28 МИР – Търговище

  1. Светлозар Златев
  2. Николай Златков
  3. Деан Русев
  4. Борислав Маринов
  5. Ивелина Димитрова
  6. Симеон Изворов

29 МИР – Хасково

  1. Николай Колев
  2. Божидар Иванов
  3. Таня Чалъкова
  4. Валентин Маринова
  5. Мария Цанева
  6. Валентина Катранджиева
  7. Тодор Тодоров
  8. Юри Минков
  9. Мирослав Минев
  10. Диана Инджова
  11. Венета Канева
  12. Румен Петков
  13. Дора Иванова
  14. Ридван Ахмед
  15. Деян Тонев
  16. Николай Димов

30 МИР – Шумен

  1. Иван Капралов
  2. Росица Павлова
  3. Веселин Тодоров
  4. Небат Кадиров
  5. Цветомир Цонев
  6. Марияна Георгиева
  7. Антон Антонов
  8. Петина Минкова
  9. Красимир Крумов
  10. Здравко Тодоров
  11. Стоян Вълков
  12. Росен Станчев

31 МИР – Ямбол

  1. Минчо Спасов
  2. Станчо Ставрев
  3. Петър Личев
  4. Мими Караколева
  5. Таня Стоянова
  6. Стоян Петков
  7. Митко Петров
  8. Теодора Ненкова

Листи на коалиция „Изправи се! Мутри вън!” за предсрочните парламентарни избори на 11 юли 2021 г.

1 МИР – Благоевград

  1. Мая Божидарова Манолова-Найденова – адвокат, председател на Гражданска платформа “Изправи се.БГ”
  2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
  3. Албина Алексеева Анева-Томова
  4. Валери Бориславов Смиленов – бивш областен управител и общински съветник Благоевград
  5. Вангел Димитров Арабаджиев – стоматолог
  6. Надежда Данаилова Самарджиева – адвокат, предложена от Движение 21
  7. Илиян Ангелов Ушев – бивш шеф на ВиК, общински съветник в Петрич
  8. Кирил Венциславов Атанасов – спортист, областен координатор на “Изправи се.БГ”
  9. Мария Иванова Радойкова
  10. Емил Атанасов Мицев – лекар анестезиолог
  11. Георги Илиев Япов
  12. Мария Георгиева Василева
  13. Васил Петров Астинов
  14. Стефан Кирилов Стойчев
  15. Соня Спасова Маркова
  16. Никола Димитров Шарков – мениджър туризъм
  17. Виолета Николаева Георгиева
  18. Емил Бориславов Дерменджиев – бизнес
  19. Иво Атанасов Стоянов – счетоводител
  20. Малина Антонова Балабанова
  21. Нора Анчева Симеонова – студентка по Право
  22. Траян Господинов Господинов – икономист

2 МИР – Бургас

  1. Живко Табаков – eксперт в туризма
  2. Драгомир Ошавков – адвокат, предложен от Движение 21
  3. Николай Стоилов – юрист
  4. Цветелин Георгиев – частен бизнес
  5. Габриела Гоцкова – филолог
  6. Николай Тодоров – финансов мениджър, предложен от Движение 21
  7. Красимир Петров – търговец
  8. Юлияна Мръчкова – икономист, инженер-биотехнолог, предложена от Движение 21
  9. Теодор Шейков – адвокат
  10. Милка Бодурова – икономист
  11. Николай Гроздев – финансист
  12. Георги Янчев – бизнесмен
  13. Костадин Андонов – търговец
  14. Яна Николова – търговец, предложена от Движение 21
  15. Кремена Петрова – икономист
  16. Даниел Иванов – икономист
  17. Боряна Тодорова – хотелиер
  18. Людмил Илиев – ветеринарен лекар
  19. Гергана Георгиева – счетоводител, предложена от Движение 21
  20. Николай Стоянов – предприемач
  21. Ярослав Коюмджиев – журналист
  22. Пламен Делев – инженер-лесовъд
  23. Станимир Христов – търговец
  24. Даниела Стоянова – доктор по икономика, предложена от Движение 21
  25. Златина Христова – педагог
  26. Кирил Василев – нотариус, предложен от Движение 21
  27. Павел Джованов – художник
  28. Георги Манолов – икономист

3 МИР – Варна

  1. Татяна Дончева Тотева – председател на “Движение 21”
  2. Владимир Боянов Върбанов – инженер, зам.-председател на Българска морска камара
  3. Димитър Симеонов Костадинов – актьор
  4. Лъчезар Александров Алексиев – брокер на имоти
  5. Стоян Иванов Иванов – лекар
  6. Миглена Петрова Куртева – предприемач, предложена от Движение 21
  7. Юлия Тотева Малешкова – финансов анализатор, предложена от Движение 21
  8. Никита Олегович Кацарски – маркетинг мениджър
  9. Николай Иванов Мирчев
  10. Пламен Петров Василев
  11. Мария Тодорова Тодорова
  12. Росен Георгиев Георгиев – предприемач
  13. Николай Стойков Огнев – мениджър, застраховател
  14. Добринка Ангелова Иванова – лаборант
  15. Димитър Красимиров Минчев – търговски представител
  16. Димо Колев Колев – управител
  17. Красимир Николов Костов
  18. Велико Славов Великов – адвокат
  19. Кристин Хари Ованезова
  20. Павел Георгиев Николов
  21. Надя Трифонова Аврамова – търговец
  22. Георги Величков Станчев – ресурсен учител
  23. Мария Йорданова Николова
  24. Мартина Петрова Едрова – педагог, предложена от Движение 21
  25. Драгомир Стойков Демиров
  26. Валентин Георгиев Василев, предложен от Движение 21
  27. Даниела Иванова Нанчева, предложена от Движение 21
  28. Мария Василева Никова, предложена от Движение 21
  29. Петър Върбанов Радушев – медик и общественик, предложен от Движение 21
  30. Светлозар Стоянов Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

4 МИР – Велико Търново

  1. Арман Агоп  Бабикян
  2. Цветомир Емилов Енев
  3. Виолета Иванова Блажева, предложена от Движение 21
  4. Силвия Тодорова Кирилова
  5. Пламен Петков Христов, предложен от Движение 21
  6. Адем Юсуф Шабан
  7. Васил Божанов Трифонов
  8. Мирослав Николаев Паничаров
  9. Александър Венциславов Върбанов
  10. Мария Иванова Стоянова
  11. Нина Василева Петрова-Дянкова, предложена от Движение 21
  12. Петя Тодорова Иванова, предложена от Движение 21
  13. Маргарита Ганева Косева, предложена от Движение 21
  14. Антон Георгиев Семерджиев, предложен от Движение 21

5 МИР – Видин

  1. Стефан Лазаров Стефанов –
  2. Бисер Богомилов Лозанов, предложен от Движение 21
  3. Траян Красимиров Радуцов
  4. Владимир Иванов Младенов
  5. Велин Велков Младенов
  6. Евгения Иванова Георгиева
  7. Роза Илкова Кръстева
  8. Мартина Марио Цветкова

6 МИР – Враца

  1.  Андрей Христов Вълчев – юрист
  2.  Мариела Стоянова Стоянова – медицинска сестра
  3.  Владимир Иванов Попов – енергетик
  4.  Емил Хрисимиров Дойнов – предприемач
  5.  Ирена Ненкова Митова – собственик на оптика
  6. Йоана Димитрова Кръстева
  7. Ивелина Цветанова Иванова
  8. Габриела Тодорова Тодорова
  9. Петър Иванов Лазаров
  10. Ивайло Йотов Събков

7 МИР – Габрово

  1. Георги Василев Табаков – икономист
  2. Светлин Веселинов Каменов
  3. Иван Николаев Събев – преподавател в Технически университет – Габрово, предложен от Движение 21
  4. Георги Ненов Ненов
  5. Надежда Михайлова Стефанова – маркетинг специалист, предложен от Движение 21
  6. Стела Ганчева Антонова, предложена от Движение 21
  7. Валентин Атанасов Туфекчийски

8 МИР – Добрич

  1. Димитър Андреев Делчев – адвокат, председател на Движение България на гражданите
  2. Михаел Росенов Игнатов
  3. Стоянка Господинова Кескинова – инженер
  4. Ташко Николаев Ташев – предприемач, предложен от Движение 21
  5. Мариана Василева Петрова – адвокат, предложена от Движение 21
  6. Ради Кръстев Радев  – капитан на кораб
  7. Галин Александров Бахнев, предложен от Движение 21
  8. Светослав Лазаров Ташев
  9. Руслан Стефанов Иванов, предложен от Движение 21
  10. Димитър Иванов Панайотов
  11. Атанас Галинов Йорданов – IT специалист, предложен от Движение 21
  12. Явор Минев Георгиев – оператор електроцентрала

9 МИР – Кърджали

  1. Стоян Петков Георгиев – зам.-директор на училище
  2. Нургюн Рамадан Мехмед предприемач
  3. Десислава Христова Кардашлъкова
  4. Асен Емилов Сираков
  5. Венцислав Георгиев Николов – учител
  6. Начо Янков Ковачев
  7. Николай Иванов Колев
  8. Таня Владкова Чалъкова
  9. Денислав Желев Генчев

10 МИР – Кюстендил

  1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева – лекар
  2. Вергил Георгиев Кацов – бизнесмен
  3. Мариана Емилова Велинова
  4. Марио Красимиров Грахльов
  5. Любомир Иванов Стойков
  6. Ангел Димитров Ангелов – политолог
  7. Ивайло Пламенов Велинов
  8. Валентин Александров Миладинов

11 МИР – Ловеч

  1. Марин Маринов Ичев – адвокат
  2. Ивета Владимирова Пекова
  3. Красимир Михайлов Ангелов
  4. Дарина Кунчева Йорданова – инженер
  5. Цветлина Вескова Митева
  6. Антон Бисеров Антонов
  7. Ралица Цветанова Стайкова
  8. Галин Василев Василев
  9. Мартин Георгиев Цветков
  10. Румен Спасов Иванов

12 МИР – Монтана

  1. Мая Владимирова Григорова, предложена от Движение 21
  2. Димана Макариева Георгиева
  3. Оля Славеева Георгиева – зам.-директор на училище, предложена от Движение 21
  4. Алекси Василев Алексов
  5. Илианна Иванова Илиева
  6. Теменужка Димитрова Цветкова
  7. Мария Георгиева Каменова

13 МИР – Пазарджик

  1. Настимир Ананиев Ананиев – предприемач, председател на партия “Волт”
  2. Иван Стойчев Димитров
  3. Златка Петрова Цвеева-Анчева – председател на инициативния комитет за чист въздух в Пещера
  4. Евелена Василева Рабаджийска-Тодорова – ветеринар, предложена от Движение 21
  5. Александра Неделчева Ненова
  6. Николай Василев Илиев – управител
  7. Георги Красимиров Кръстев
  8. Петър Илиев Пълев – предприемач
  9. Зорница Арсова Томова
  10. Тихомир Валериев Василев – представител на Инициативен комитет “Зелена Обеля”, предприемач
  11. Петър Георгиев Милушев, предложен от Движение 21
  12. Димитър Стоянов Дръндев
  13. Симеон Симеонов Величков
  14. Георги Илиев Цонков
  15. Калоян Маринов Трулев

14 МИР – Перник

  1. Сузана Теофилова – предприемач
  2.  Адвокат Силвия Иванова – адвокат
  3. Иван Стефанов Боянов
  4. Ралица Вилиянова Игнатова – земеделски производител, сектор животновъдство
  5. Мирела Манолова Кирилова –  мениджър развитие
  6. Александър Юлианов Александров
  7. Калоян Йорданов Малинов – бизнес консултант

15 МИР – Плевен

  1. Юлиян Милчев Ненчев – IT предприемач
  2. Момчил Недялков Спасов – бивш кмет на Белене
  3. Анни Климентова Петкова
  4. Стефан Димитров Петков- – общински съветник; бивш зам.-кмет на Плевен, ресор “Образование”
  5. Илия Николов Николов – председател на клуба по лека атлетика
  6. Ваня Петрова Дичкова
  7. Таня Николова Тонева
  8. Пламен Дилов Дилов общински съветник в Плевен
  9. Цветомира Филадинова Добрева – директор на детска градина
  10. Любка Живкова Бумбарова – учител
  11. Моника Иванова Димитрова
  12. Момчил Бориславов Няголов
  13. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева – юрист
  14. Наталия Христова Петрова учител
  15. Любомир Йорданов Катронски
  16. Митко Величков Мотов – бивш зам.-кмет на Долна Митрополия
  17. Явор Георгиев Янков – дистрибутор
  18. арин Георгиев Кинов

16 МИР – Пловдив град

  1. Николай Димитров Хаджигенов
  2. Мария Василева Капон
  3. Димитър Илиев Добрев
  4. Георги Иванов Иванов, предложен от Движение 21
  5. Юрий Иванов Танев
  6. Константина Емилова Стоянова
  7. Петя Димитрова Терзийска
  8. Ердал Илханов Арифов
  9. Светлозар Георгиев Чичиков
  10. Боряна Йорданова Христева
  11. Мариела Спасова Стоева
  12. Мария Вескова Малчева
  13. Теменужка Николова Кривчева
  14. Лидия Василева Данчева, предложена от Движение 21
  15. Виолета Петрова Манолова
  16. Боряна Михайлова Чапарова
  17. Димитър Николов Диманов
  18. Васил Танев Василев
  19. Стоянка Димитрова Костова
  20. Христо Тодоров Кисов, предложен от Движение 21
  21. Лиляна Йоцова Стефанова
  22. Славена Йорданова Килиджийска

17 МИР – Пловдив област

  1. Румен Маринов Йончев
  2. Румен Атанасов Атанасов
  3. Лидия Димитрова Гимишева
  4. Цветелина Радева Раленекова
  5. Димитър Илиев Добрев
  6. Никола Иванов Дончев
  7. Теменужка Николова Кривчева
  8. Ерма Димитрова Попова
  9. Вяра Гришина Зафирова, предложена от Движение 21
  10. Димитър Емилов Махнев
  11. Илия Стоянов Данчев
  12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  13. Николай Кръстев Пусалски
  14. Еюп Шериф Садък
  15. Росен Тонов Пеевски, предложен от Движение 21
  16. Христо Тодоров Кисов, предложен от Движение 21
  17. Лидия Василева Данчева, предложена от Движение 21
  18. Здравко Илиев Куманов

18 МИР – Разград

  1. Симеон Панов Изворов
  2. Александра Неделчева Ненова
  3. Николай Димитров Димитров
  4. Инна Петрова Тошева
  5. Нели Красимирова Славова
  6. Николай Милчев Златков

19 МИР – Русе

  1. Татяна Дончева – адвокат, председател на Движение 21
  2. Константин Георгиев – областен координатор на “Изправи се.БГ”
  3. Ивайло Димитров Коцев
  4. Първолета Чавдарова Иванова – Радева, предложена от Движение 21
  5. Владислава Георгиева Гарвалова, предложена от Движение 21
  6. Мирослава Станева Станева
  7. Албена Филипова Енчева
  8. Радостина Христова Андреева
  9. Светослав Данчев Вълчев
  10. Владислав Йорданов Ников
  11. Радослав Станимиров Радоев
  12. Стефан Ружков Шиков
  13. Анатоли Анчев Костадинов
  14. Георги Димитров Тодоров
  15. Ралица Костова Барашка – Николова

20 МИР – Силистра

  1. Галина Стефанова Райчева
  2.  Иво Веселинов Велчевски
  3.  Калинка Иванова Георгиева
  4.  Радослав Станимиров Радоев
  5. Димитър Илков Славчев

21 МИР – Сливен

  1. Стефан Пасков Стефанов
  2. Ваня Тодорова Продавона-Стефанова
  3. Еленко Любомиров Божков
  4. Пламен Игнатов Братойчев
  5. Илко Петров Тодоров
  6. Даниел Петров Петров
  7. Таня Колева Динева
  8. Кънчо Петров Илиев
  9. Таня Ганева Ганева
  10. Иван Бянков Димов
  11. Петър Веселинов Петров
  12. Петър Мирчев Петров

22 МИР – Смолян

  1. Димитър Илиев Пампоров, предложен от Движение 21
  2. Мирослав Събев Фисински
  3. Анелия Димитрова Почеканска, предложена от Движение 21
  4. Младен Асенов Чаушев
  5. Людмила Георгиева Кенова, предложена от Движение 21
  6. Захари Стефанов Руженов
  7. Румяна Руменова Гавазова, предложена от Движение 21
  8. Румен Захариев Манолев

23 МИР – София

  1. Мая Манолова
  2. Димитър Делчев
  3. Войслав Тодоров
  4. Виктор Йочев
  5. Александър Денев, предложен от Движение 21
  6. Никола Вапцаров
  7. Деница Димитрова
  8. Цветелина Хаджибонева
  9. Васил Манченко
  10. Павлина Ковачева, предложена от Движение 21
  11. Цветанка Илиева
  12. Благовест Георгиев, предложен от Движение 21
  13. Борис Панкин, предложен от Движение 21
  14. Христиана Иванова, предложена от Движение 21
  15. Пенка Георгиева-Бабачева
  16. Пролетина Гирова
  17. Борислав Ботев
  18. Емил Тарасов, предложен от Движение 21
  19. Емануил Христов
  20. Миглена Ганева, предложена от Движение 21
  21. Димитър Славчев
  22. София Христова
  23. Петър Костенски
  24. Сузана Теофилова
  25. Даниела Давидкова
  26. Калоян Малинов
  27. Анастасия Виденова
  28. Ивайло Велинов
  29. Галя Енева
  30. Кристиян Достинов
  31. Минко Савов
  32. Настимир Ананиев

24 МИР – София

  1. Арман Агоп Бабикян
  2. Марчо Митков Апостолов, предложен от Движение 21
  3. Пирин Русланов Соколов
  4. Георги Василев Табаков
  5. Денислав Желев Генчев
  6. Никола Николов Вапцаров
  7. Анастас Наумов Гьоков
  8. Иван Димитров Янев, предложен от Движение 21
  9. Цветанка Янчева Палазова
  10. Мария Кирчева Ангелова
  11. Даниела Петрова Давидкова
  12. Николай Стайков Хаджийски
  13. Борис Генадиев Панкин, предложен от Движение 21
  14. Димитър Александров Димитров
  15. Лиляна Йоцова Стефанова
  16. Анастасия Славова Виденова
  17. Марияна Георгиева Георгиева, предложена от Движение 21
  18. Росица Пенчева Йорданова
  19. Симеон Симеонов Величков
  20. Войслав Георгиев Тодоров
  21. Георги Илиев Япов
  22. Минко Ангелов Савов
  23. Светослав Кирилов Велков
  24. Надежда Василева Петкова, предложена от Движение 21

25 МИР – София

  1. Николай Димитров Хаджигенов – адвокат
  2. Владислав Владимиров
  3. Тихомир Валериев Василев – предприемач
  4. Иван Руменов Тодоров
  5. Боряна Стефанова Петкова, предложена от Движение 21
  6. Мария Недялкова Господинова
  7. Светослав Кирилов Велков
  8. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова, предложена от Движение 21
  9. Пламен Маринов Първанов
  10. Емилия Димитрова Михайлова, предложена от Движение 21
  11. Андрей Христов Вълчев
  12. Атанас Христов Цирков
  13. Деница Ивайлова Димитрова
  14. Десислава Ангелова Бояджиева, предложена от Движение 21
  15. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
  16. Златомир Спасов Николов
  17. Златка Петрова Цвеева – Анчева,
  18. Нора Анчева Симеонова
  19. Емануил Борисов Христов
  20. Кирил Венциславов Атанасов
  21. Димитър Александров Димитров
  22. Искрен Митков Радев
  23. Симеон Николов Величков
  24. Васил Йосифов Бекяров
  25. Петър Николаев Костенски
  26. София Цветанова Христова
  27. Иво Ценов Босев
  28. Анастас Наумов Гьоков

26 МИР – София област

  1. Данаил Георгиев – експерт външна политика, отбрана и сигурност; заместник-председател на Движение 21
  2. Станислав Готев – предприемач, общински съветник  
  3. Райко Масларски – консултант на финансова институция; Три мандата общински съветник; Активен общественик
  4. Д-р инж. Трифон Трифонов – от 1986 до 2020 директор на ПГ по КТС Правец; Удостоен със звание „Заслужил гражданин на град Правец“ – 2014 г.; доктор по Компютърни системи от ТУ, предложен от Движение 21
  5. Милчо Владимиров – предприемач, 24 г. председател на потребителска кооперация 
  6. Христина Христова – медицинска сестра 
  7. Ива Галева – началник-отдел „Социални дейности” в многопрофилна болница, предложена от Движение 21
  8. Лъчезар Заркин – учител и социален асистент, автор на публицистика
  9. Борислав Ботев – спортен мениджър; финансов съветник, специалист във финансова институция
  10. Надежда Чорбанова – предприемач, предложена от Движение 21
  11. Емил Лесев – юрист, предприемач, предложен от Движение 21
  12. Камелия Асова – предприемач, предложена от Движение 21
  13. Светослава Вълчева – ръководител транспорт в частния сектор, предложена от Движение 21
  14. Благовест Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  15. Пенка Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  16. Елена Герасимова – общински съветник

27 МИР – Стара Загора

  1. Светослав Бончев Колев
  2. Станислав Колев Данев
  3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
  4. Явор Райчев Гънчев
  5. Динко Тонев Тонев
  6. Стоян Колев Трифонов
  7. Кристияна Иванова Ботева
  8. Николай Ангелов Николов
  9. Анна Петкова Делчева
  10. Божидар Христов Станчев
  11. Кирил Петков Георгиев
  12. Иван Трифонов Иванов
  13. Христо Иванов Донев
  14. Ваня Добринова Петкова
  15. Станислава Стойкова Стойкова
  16. Димитър Петров Славов
  17. Трифон Мариев Георгиев
  18. Венцислав Цветанов Благоев
  19. Деница Божидарова Божилова
  20. Георги Иванов Иванов
  21. Таня Стефанова Кожухарова
  22. Йордан Бойчев Йорданов

28 МИР – Търговище

  1. Светлозар Стоянов Златев, предложен от Движение 21
  2. Николай Милчев Златков
  3. Деан Маринов Русев, предложен от Движение 21
  4. Борислав Георгиев Маринов
  5. Ивелина Стоянова Димитрова
  6. Симеон Панов Изворов

29 МИР – Хасково

  1. Меглена Хари Гунчева
  2. Николай Иванов Колев
  3. Таня Владкова Чалъкова
  4. Живко Георгиев Атанасов
  5. Валентина Тодорова Катранджиева
  6. Тодор Илчев Тодоров
  7. Иван Енев Божев
  8. Юри Александров Минков
  9. Мирослав Росенов Минев
  10. Кристина Драгомирова Григорова
  11. Рамадан Рамис Рамадан
  12. Румен Иванов Петков
  13. Дора Тенчева Иванова
  14. Венета Димчева Канева
  15. Салих Салим Салим
  16. Иван Петков Христов

30 МИР – Шумен

  1. Иван Стоянов Капралов – бивш омбудсман на Шумен
  2. Христофор Крумов Крумов
  3. Веселин Кирилов Тодоров
  4. Нели Иванова Русева
  5. Илиана Кирчева Симеонова
  6. Небат Мехмедов Кадиров
  7. Красимир Веселинов Крумов
  8. Росен Симеонов Станчев
  9. Ердинч Исмаил Томаш
  10. Петина Руменова Минкова
  11. Стоян Митков Вълков
  12. Ася Николова Асенова

31 МИР – Ямбол

  1. Станчо Димитров Ставрев
  2. Петър Стефанов Личев
  3. Мими Иванова Караколева
  4. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
  5. Стоян Петков Петков
  6. Пламен Павлинов Петров
  7. Христо Димитров Иванов
  8. Пламена Стоянова Парапанова, предложена от Движение 21

Листи на коалиция „Изправи се! Мутри вън!” за парламентарни избори на 4 април 2021 г.

1 МИР – Благоевград

  1. Димитър Делчев – магистър по право
  2. Валери Смиленов – бивш областен управител и общински съветник Благоевград
  3. Д-р Вангел Арабаджиев  – стоматолог
  4. Д-р Мария Радойкова – лекар анестезиолог, Гоце Делчев
  5. Илиан Ушев – бивш шеф на ВиК, общински съветник Петрич
  6. Кирил Атанасов – спортист, областен координатор на Изправи се БГ
  7. Александър Петрелийски – собственик на хотел в Огняново
  8. Емил Дерменджиев – бизнес
  9. Георги Япов – бизнес, Гоце Делчев
  10. Костадин Султов – актьор, Струмяни
  11. Александър Боцев – музикант, Сандански
  12. Иво Стоянов – счетоводител
  13. Никола Шарков – мениджър туризъм
  14. Траян Господинов – финансист
  15. Маргарита Герова – учител
  16. Никола Вапцаров – юрист, общественик

2 МИР – Бургас

  1. Живко Иванов Табаков – общински съветник в Бургас
  2. Драгомир Георгиев Ошавков – адвокат, предложен от Движение 21
  3. Здравко Янакиев Василев – предприемач
  4. Цветелин Георгиев Георгиев – бизнесмен
  5. Габриела Христова Гоцкова – филолог
  6. Николай Тодоров Тодоров – финансов мениджър на хотел, предложен от Движение 21
  7. Красимир Павлинов Петров – търговец
  8. Стоян Демирев Грозев – икономист
  9. Теодор Руслан Шейков – адвокат
  10. Юлияна Недялкова Мръчкова – биотехнолог
  11. Александър Георгиев Йорданов – IT специалист
  12. Георги Янакиев Янчев – бизнесмен
  13. Костадин Евгениев Андонов – търговец
  14. Яна Неделчева Николова – граждански активист, търговец, предложена от Движение 21
  15. Живко Събев Куцаров – икономист
  16. Ярослав Николаев Коюмджиев – журналист
  17. Ивайло Георгиев Илиев – консултант
  18. Людмил Пламенов Илиев – ветеринар
  19. Мария Николова Желязкова – финансист
  20. Павел Димитров Джованов – художник
  21. Илия Йовков Петков – търговец
  22. Пламен Делев Делев – инженер лесовъд
  23. Мария Борисова Лазева – медицинска сестра
  24. Ангелина Кирова Мерджанова – граждански активист, галерист, педагогпредложена от Движение 21
  25. Боряна Георгиева Тодорова – хотелиер
  26. Димка Георгиева Иванова граждански активист, инженер, предложена от Движение 21
  27. Гергана Неделчева Георгиева – главен счетоводител, предложена от Движение 21
  28. Асен Любомиров Бонджев – предприемач

3 МИР – Варна

  1. Татяна Дончева – председател на “Движение 21”
  2. Владимир Върбанов – инженер, зам.-председател на Българска морска камара, предложен от Движение 21
  3. Димитър Костадинов – актьор
  4. Юлия Малешкова – финансов анализатор, предложена от Движение 21
  5. Стоян Иванов – лекар
  6. Миглена Куртева – частен бизнес
  7. Лъчезар Алексиев – оценител на недвижими имоти и брокер
  8. Никита Кацарски – маркетинг мениджър; Бакалавър “Администрация на хотелиерството”
  9. Николай Огнев – мениджър, застраховател
  10. Веселина Тупареева – адвокат, предложена от Движение 21
  11. Росен Георгиев – предприемач
  12. Добринка Иванова – лаборант
  13. Димитър Минчев – търговски представител
  14. Димо Колев – управител
  15. Велико Великов – адвокат
  16. Георги Станчев – ресурсен учител
  17. Татяна Димитрова – счетоводител
  18. Стоян Златев – мениджър в туризима, предложен от Движение 21
  19. Надя Аврамова – търговец
  20. Мартина Едрова – педагог, предложена от Движение 21
  21. Росица Йорданова – счетоводител
  22. Божидар Балтаджиев – Магистър “Електроенергетика”, магистър “Управление на проекти”
  23. Радослав Петев – частен бизнес
  24. Георги Делчев – инженер производствено планиране, прогнозиране и развитие
  25. Радослав Димитров – финансист
  26. Александър Стефанов – мениджър продажби, предложен от Движение 21
  27. Петър Радушев – медик и общественикпредложен от Движение 21
  28. Светлозар Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

4 МИР – Велико Търново

  1. Юлиан Христов Войнов – финансист
  2. Цветомир Емилов Енев
  3. Силвия Тодорова Кирилова
  4. Доц. д-р Виолета Иванова Блажева – Преподавател в катедра “Аграрна икономика” на Стопанска академия “Д. А. Ценов”, Свищов, предложена от Движение 21
  5. Пламен Петков Христов – Ревизор безопасност, предложен от Движение 21
  6. Цанко Димитров Момъков
  7. Васил Божанов Трифонов
  8. Минчо Стефанов Минчев
  9. Нина Василева Петрова-Дянкова – юрист, предложена от Движение 21
  10. Петя Тодорова Иванова – юрист, предложена от Движение 21
  11. Маргарита Ганева Косева – мениджър туризъм, предложена от Движение 21
  12. Мирослав Николаев Паничаров
  13. Антон Георгиев Семерджиев – заместник-директор, предложен от Движение 21
  14. Даниела Димитрова Жабилова
  15. Александър Венциславов Върбанов

5 МИР – Видин

  1. Юлиан Петров – общински съветник , основател и председател на гражданско движение “Аз обичам Видин”, предложен от Движение 21
  2. Зорина Петрова – лекар, представител за България на големи фармацевтични компании, предложена от Движение 21
  3. Бисер Лозанов – студент по “Счетоводство и финанси”, предложен от Движение 21
  4. Цеца Велкова – кмет на с. Новоселци, предложена от Движение 21
  5. Виолета Видолова – земеделски производител, предложена от Движение 21
  6. Любомир Борисов – състезател по бойни спортове, предложен от Движение 21
  7. Лиляна Стефанова- специалист по маркетинг и реклама, предложена от Движение 21

6 МИР – Враца

  1. Андрей Вълчев – юрист;
  2. Емил Хрисимиров Дойнов – предприемач;
  3. Георги Цветанов Василев – земеделец;
  4. Мариела Стоянова Стоянова – медицинска сестра;
  5. Ирена Ненкова Митова – собственик на оптика;
  6. Десислава Ангелова Бойчева – спортист (спортна стрелба);
  7. Владимир Иванов Попов – енергетик;
  8. Славка Георгиева Цветкова – учител;

7 МИР – Габрово

  1. Пепа Миткова Сомлева – общински съветник
  2. Тихомир Пътев Тотев – финансист
  3. Иван Николаев Събев – преподавател в Технически университет – Габрово, предложен от Движение 21
  4. Иван Христов Христов – адвокат
  5. Цветомир Цанков Цанков
  6. Надежда Михайлова Стефанова – маркетинг специалист, предложена от Движение 21

8 МИР – Добрич

  1. Стоянка Господинова Кескинова – инженер
  2. Явор Минев Георгиев – оператор електроцентрала
  3. Ташко Николаев Ташев – предприемач, предложен от Движение 21
  4. Мариана Петрова Василева – адвокат, предложена от Движение 21
  5. Ради Кръстев Радев – капитан на кораб
  6. Атанас Галинов Йорданов
  7. Галин Александров Бахнев, предприемач, предложен от Движение 21
  8. Светослав Лазаров Ташев
  9. Веселина Стоянова Тупареева – адвокат, предложена от Движение 21
  10. Атанас Георгиев Атанасов
  11. Тодор Николов Топчев – предприемач, предложен от Движение 21
  12. Димитър Цветанов Иванов

9 МИР – Кърджали

  1. Максим Колев Генчев – режисьор
  2. Елена Георгиева Костова – Петкова – адвокат, предложена от Движение 21
  3. Стоян Петков Георгиев – зам.-директор на училище
  4. Нургюн Рамадан Мехмед – предприемач;
  5. Десислава Христова Кардашлъкова
  6. Венцислав Георгиева Николов – учител
  7. Красимир Петков Бибиновски
  8. Денислав Желев Генчев

10 МИР – Кюстендил

  1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева – лекар, началник на клиника по анестезиология
  2. Вергил Георгиев Кацов – бизнесмен
  3. Благовест Ангелов Заркин – предприемач
  4. Марио Красимиров Грахльов
  5. Любомир Иванов Стойков
  6. Ангел Димитров Ангелов – политолог
  7. Ивайло Пламенов Велинов
  8. Валентин Александров Миладинов

11 МИР – Ловеч

  1. Марин Маринов Ичев – адвокат
  2. Ивета Владимирова Пекова
  3. Николай Михайлов Генков
  4. Дарина Кунчева Йорданова – инженер
  5. Веселин Стефанов Вълчанов – икономист
  6. Мартин Георгиев Цветков
  7. Румен Спасов Иванов
  8. Дафина Ботева Найденова
  9. Борислава Койнова Василкова
  10. Красимир Михайлов Ангелов

12 МИР – Монтана

  1. Мая Владимирова Григорова – предприемач
  2. Димана Макариева Георгиева
  3. Оля Славеева Георгиева – зам.-директор на училище, предложена от Движение 21
  4. Илианна Иванова Илиева
  5. Теменужка Димитрова
  6. Габриела Иванова Борисова – учител

13 МИР – Пазарджик

  1. Георги Николов Мърков – олимпийски шампион по борба
  2. Кремена Минюва Йорданова – застраховател, координатор на “Изправи се.БГ” за Пазарджик
  3. Златка Петрова Цвеева-Анчева – председател на инициативния комитет за чист въздух в Пещера
  4. Нина Илиева Змийчарова-Димова – учител, предложена от Движение 21
  5. Даниел Георгиев Михайлов – актьор
  6. Евелина Василева Рабаджийска-Тодорова – ветеринарен лекар с частна практика, предложена от Движение 21
  7. Николай Василев Илиев – управител
  8. Кемал Ахмед Байрактар – предприемач
  9. Петър Георгиев Милушев – инженер-хидролог, предложен от Движение 21
  10. Петър Илиев Пълев – предприемач
  11. Диана Минева Георгиева – управител в хотел
  12. Николай Цветанов Сираков
  13. Петя Деянова Стойкова
  14. Атанас Пламенов Минев

14 МИР – Перник

  1. Сузана Теофилова – частен бизнес в сферата на онлайн и офлайн търговията
  2.  Адвокат Силвия Иванова – адвокат
  3. Зорница Иванова – Старши специалист в община Ковачевци
  4. Ралица Игнатова – земеделски производител, сектор животновъдство
  5. Мирела Кирилова – мениджър развитие
  6. Катрин Печалова – студент специалност Педагогика
  7. Калоян Малинов – бизнес консултант

15 МИР – Плевен

  1. Юлиян Милчев Ненчев – IT предприемач;
  2. Емил Кирилов Райков – директор на гимназия;
  3. Момчил Недялков Спасов – бивш кмет на Белене;
  4. Данка Василева Николова – ветеринар;
  5. Стефан Димитров Петков – общински съветник; бивш зам.-кмет на Плевен, ресор “Образование”;
  6. Илия Николов Николов – юрист и представител на спортните клубове, председател на клуба по лека атлетика;
  7. Цветомира Филадинова Добрева – директор на детска градина;
  8. Момчил Бориславов Няголов – собственик на заведения;
  9. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева – юрист;
  10. Нора Анчева Симеонова – студентка по Право;
  11. Наталия Христова Петрова – учител;
  12. Валерия Василева Джунева – студент;
  13. Митко Величков Мотов – бивш зам.-кмет на Долна Митрополия;
  14. Любка Живкова Бумбарова – учител;
  15. Пламен Дилов Дилов – общински съветник в Плевен;
  16. Явор Георгиев Янков – дистрибутор;
  17. Мелиса Людмилова Асенова – студент;
  18. Димитър Цветанов Стефанов – спортен журналист;

16 МИР – Пловдив град

  1. Николай Димитров Хаджигенов
  2. Мария Василева Капон
  3. Румен Атанасов Атанасов
  4. Данаил Валериев Радулов
  5. Юрий Иванов Танев
  6. Иван Димитров Русев
  7. Константина Емилова Стоянова
  8. Петя Димитрова Терзийска
  9. Ердал Илханов Арифов
  10. Боряна Йорданова Христева
  11. Мариела Спасова Стоева
  12. Мария Вескова Малчева
  13. Теменужка Николова Кривчева
  14. Славена Йорданова Килиджийска
  15. Виолета Петрова Манолова
  16. Боряна Михайлова Чапарова
  17. Димитър Николов Диманов
  18. Васил Танев Василев
  19. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  20. Еюп Шериф Садък
  21. Георги Итков Танев
  22. Райна Лалова Дончева

17 МИР – Пловдив област

  1. Румен Маринов Йончев
  2. Д-р Лидия Стойкова Стойкова – Чорбанова – предприемач, политолог, Доктор по социална медицина, организация на здравеопазването и фармацията, заместник-председател на Движение 21
  3. Лидия Димитрова Гимишева
  4. Ивайло Христов Кръстев
  5. Райна Лалова Дончева
  6. Ерма Димитрова Попова
  7. Теменужка Николова Кривчева
  8. Петя Колева Велковска
  9. Вяра Гришина Зафирова – ветеринарен лекар с частна практика, активист в граждански каузи, предложена от Движение 21
  10. Мирослав Георгиев Манахилов
  11. Илия Стоянов Данчев
  12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  13. Мариана Чонова Сарафова
  14. Милан Гочев Ганев
  15. Валентина Ангелова Василева
  16. Ангел Гълъбов Пелтеков
  17. Росен Тонов Пеевски – археолог, предложен от Движение 21
  18. Еюп Шериф Садък
  19. Димитър Емилов Махнев
  20. Боряна Йорданова Христева
  21. Петя Димитрова Терзийска
  22. Максим Колев Генчев

18 МИР – Разград

  1. Симеон Панов Изворов – финансов експерт
  2. Александра Неделчева Ненова
  3. Николай Димитров Димитров
  4. Инна Петрова Тошева

19 МИР – Русе

  1. Станимир Денчев Бояджиев – председател на Студентския съвет в Русенския университет и студент по право
  2. Зорница Димитрова Дикова – Ранева
  3. Константин Живков Георгиев – фармацевт
  4. Първолета Чавдарова Иванова – сценограф на различни оперни и драматични театри, предприемач, предложена от Движение 21
  5. Синан Рейханов Хебибов
  6. Ивайло Димитров Коцев – фармацевт
  7. Мирослава Станева Станева
  8. Кристиян Георгиев Георгиев – кинезитерапевт
  9. Светослав Данчев Вълчев – икономист
  10. Стефан Ружков Шиков
  11. Радослав Станимиров Радоев – педагог
  12. Ваня Величкова Пантелеева –
  13. Георги Димитрова Тодоров
  14. Ралица Костова Барашка-Николова – юрист

20 МИР – Силистра

  1. Иво Веселинов Велчевски
  2. Пламен Кръстев Петров
  3. Калинка Иванова Георгиева
  4. Илиана Димитрова Митева – общински съветник, предложена от Движение 21
  5. Димитър Великов Димитров
  6. Елена Йорданова Грънчарова

21 МИР – Сливен

  1. Даниел Петров Петров
  2. Стефан Пасков Стефанов
  3. Антоний Николаев Андонов
  4. Таня Колева Динева
  5. Владимир Минков Стефанов
  6. Кънчо Петров Илиев
  7. Николай Стоянов Стоянов
  8. Иван Дянков Димов
  9. Данчо Стоянов Данев
  10. Александър Димитров Беленски
  11. Николай Кънев Николов
  12. Христо Илиев Илиев

22 МИР – Смолян

  1. Мирослав Събев Фисински – предприемач
  2. Младен Асенов Чаушев
  3. Елена Славейкова Узунова
  4. Александър Дамянов Каров
  5. Красимир Светославов Гаджалов – художник
  6. Захари Стефанов Ружинов – икономист
  7. Аделин Еминов Голев
  8. Румен Захариев Манолев – председател на офроуд асоциацията

23 МИР – София

  1. Мая Манолова – адвокат, председател на “Изправи се.БГ”
  2. Андрей Вълчев
  3. Настимир Ананиев – председател на партия “Волт”
  4. Войслав Тодоров – представител на ИК “Лозенец”
  5. Светослав Трайков
  6. Д-р Иван Янев – Председател на федерация “Спорт за хора със зрителни увреждания”; Секретар на национално читалище “Луи Брайл 1928”, доктор по история, предложен от Движение 21
  7. Деница Димитрова – защитник на правата на хората с увреждания
  8. Сузана Теофилова
  9. Виктор Йочев
  10. Павлина Ковачева – предприемач, предложена от Движение 21
  11. Цветелина Хаджибонева – Ценова – представител на Инициативен комитет “Младост”
  12. Благовест Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  13. Пенка Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  14. Александър Денев – ръководител сигурност и охрана, представител на Движение 21
  15. Борис Панкин – режисьор, преподавател, Артистичен директор Мюзикъл и Английска драма на Американския колеж, предложен от Движение 21
  16. Цветанка Цанева
  17. Васил Манченко – икономист
  18. Емил Тарасов – предприемач, предложен от Движение 21
  19. Петър Костенски
  20. Христиана Иванова – юрисконсулт, предложена от Движение 21
  21. Миглена Ганева – фармацевт, експерт икономика и лекарстворазпространение, предложена от Движение 21
  22. София Христова
  23. Емануил Христов
  24. Емануела Николова – студент
  25. Снежина Милева
  26. Борислав Ботев
  27. Динко Мандов
  28. Анастасия Виденова
  29. Даниела Давидкова
  30. Ивайло Велинов
  31. Минко Савов
  32. Никола Вапцаров – юрист, общественик

24 МИР – София

  1. Арман Агоп Бабикян
  2. Антоанета Георгиева Бойчева
  3. Доц. д-р Пламен Маринов Ралчев – Ръководител на катедра Международни отношения на УНСС, преподавател, предложен от Движение 21
  4. Георги Василев Табаков
  5. Иван Руменов Тодоров
  6. Маргарита Кръстева Кръстева
  7. Анастас Наумов Гьоков
  8. Марчо Митков Апостолов – Тенор, солист на ДМТ Стефан Македонски; ДМА – Проф. Панчо Владигеров – класическо пеене; Докторант от 2017 г., щатен преподавател в катедра Музикално-сценично изкуство, предложен от Движение 21
  9. Анжелика Митова Цокова
  10. Мария Кирчева Ангелова
  11. Пирин Русланов Соколов
  12. Даниела Петрова Давидкова
  13. Борис Генадиев Панкин – режисьор, преподавател, Артистичен директор Мюзикъл и Английска драма на Американския колеж, предложен от Движение 21
  14. Цветанка Янчева Палазова
  15. Юлиян Христов Войнов – финансист
  16. Силвия Кирилова Стоянова
  17. Марияна Георгиева Георгиева – главен счетоводител, предложена от Движение 21
  18. Ивайло Цветанов Димитров
  19. Димитър Александров Димитров
  20. Катрин Стоянова Ценова
  21. Росица Пенчева Йорданова
  22. Николай Стайков Хаджийски
  23. Д-р Иван Димитров Янев – Председател на федерация “Спорт за хора със зрителни увреждания”; Секретар на национално читалище “Луи Брайл 1928”, доктор по история, предложен от Движение 21

25 МИР – София

  1. Николай Димитров Хаджигенов – адвокат
  2. Валентина Василева Василева – Филаделфевс – пианист, музикант
  3. Виктор Стефанов Лилов – предприемач
  4. Владислав Владимиров Владимиров
  5. Тихомир Валериев Василев – представител на Инициативен комитет “Зелена Обеля”, предприемач
  6. Пролетина Кузманова Гирова
  7. Светослав Кирилов Велков
  8. Боряна Стефанова Петкова – Докторант в СУ “Св.Климент Охридски” – Политология; Специалист Избирателни системи, предложена от Движение 21
  9. Траян Господинов Господинов – икономист
  10. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова – Премиер солист на Музикален театър Стефан Македонски, предложена от Движение 21
  11. Катя Петкова Петкова – юрист
  12. Боряна Василева Василева – стоматолог
  13. Мартин Петков Петков – мениджър
  14. Емилия Димитрова Михайлова – адвокат, предложена от Движение 21
  15. Пламен Теодосиев Иванов
  16. Десислава Ангелова Бояджиева – лекар, предложена от Движение 21
  17. Златомир Спасов Николов
  18. Емануил Борисов Христов – студент
  19. Деница Ивайлова Димитрова – рехабилитатор
  20. Александра Неделчева Ненова – финансов анализатор

26 МИР – София област

  1. Данаил Валериев Георгиев – Експерт външна политика, сигурност и отбрана, заместник-председател на Движение 21
  2. Райко Василев Масларски – Консултант на финансова институция; Три мандата общински съветник; Активен общественик
  3. Д-р инж. Трифон Стефанов Трифонов – от 1986 до 2020 директор на ПГ по КТС Правец; Удостоен със звание „Заслужил гражданин на град Правец“ – 2014 г., доктор по Компютърни системи от ТУ – София, предложен от Движение 21
  4. Мариета Стойнова Цветанова – предприемач
  5. Павлин Иванов Найденов – предприемач, изпълнителен директор, предложен от Движение 21
  6. Надежда Минчева Чорбанова – предприемач, предложена от Движение 21
  7. Христина Кирилова Христова – медицинска сестра
  8. Лъчезар Георгиев Заркин – учител и социален асистент, автор на публицистика
  9. Борислав Емилов Ботев – предприемач
  10. Мирела Димитрова Колева – счетоводител със собствена фирма, предложена от Движение 21
  11. Милчо Иванов Владимиров – предприемач, от 24 г. председател на потребителска кооперация.
  12. Ангел Георгиев Тошев – служител на фармацевтична компания, активист на инициативния комитет “Непримиримите” – Своге
  13. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева – представител на пациентска организация
  14. Благовест Георгиев Георгиев – предприемач, финансов консултант, предложен от Движение 21
  15. Боряна Стефанова Петкова – Докторант в СУ “Св.Климент Охридски” – Политология; Специалист Избирателни системи, предложена от Движение 21
  16. Доц. д-р Пламен Маринов Ралчев – Ръководител на катедра Международни отношения на УНСС, преподавател, предложен от Движение 21

27 МИР – Стара Загора

  1. Мая Божидарова Манолова-Найденова
  2. Светослав Бончев Колев
  3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
  4. Явор Райчев Гънчев
  5. Динко Тонев Тонев
  6. Станислав Колев Данев
  7. Станислава Стойкова Стойкова
  8. Николай Ангелов Николов
  9. Анна Петкова Делчева
  10. Божидар Христов Станчев
  11. Стоян Колев Трифонов
  12. Диана Живкова Колева
  13. Сребрин Стоянов Събев
  14. Ваня Добринова Петкова
  15. Красимир Веселинов Костадинов
  16. Кристияна Иванова Ботева
  17. Трифон Мариев Георгиев
  18. Венцислав Цветанов Благоев
  19. Деница Божидарова Божилова
  20. Маргарита Горанова Бояджиева
  21. Пламен Тончев Савов
  22. Илия Цанев Желев

28 МИР – Търговище

  1. Николай Милчев Златков
  2. Борислав Георгиев Маринов
  3. Деан Маринов Русев – специалист маркетинг и търговия, предложен от Движение 21
  4. Мирела Емилева Тодорова
  5. Станислав Йосифов Димитров
  6. Юлияна Георгиева Илиева
  7. Светлозар Стоянов Златев – финансов мениджър, предложен от Движение 21

29 МИР – Хасково

  1. Минко Велчев Ангелов – IT специалист
  2. Николай Иванов Колев
  3. Меглена Хари Гунчева
  4. Божидар Стамов Иванов – адвокат, предложен от Движение 21
  5. Таня Владкова Чалъкова –
  6. Мария Лукова Цанева – счетоводител, предложена от Движение 21
  7. Тодор Вълков Тодоров
  8. Валентина Тодорова Катранджиева
  9. Юри Александров Минков
  10. Иван Енев Божев
  11. Атанас Веселинов Илиев – предприемач, предложен от Движение 21
  12. Мария Недялкова Панева
  13. Петър Атанасов Чавдаров
  14. Рамадан Рамис Рамадан
  15. Иван Петков Христов
  16. Мирослав Росенов Минев

30 МИР – Шумен

  1. Иван Стоянов Капралов – бивш омбудсман на Шумен
  2. Веселин Кирилов Тодоров – директор на училище
  3. Сашо Стефанов Евлогиев – професор
  4. Илиана Кирчева Симеонова
  5. Небат Мехмедов Кадиров – предприемач
  6. Саша Велчева
  7. Васил Иванов Христов – мениджър
  8. Галина Трифонова Раднева – счетоводител със собствена кантора
  9. Ердинч Исмаил Томаш – педагог, историк, екскурзовод
  10. Сета Нъшан Карагьозян – медицинска сестра, логопед
  11. Стела Димитрова Великова – студентка
  12. Нели Иванова Русева
  13. Румен Добрев Борисов – предприемач

31 МИР – Ямбол

  1. Станчо Димитров Ставрев – зам.-кмет на община “Тунджа”
  2. Петър Стефанов Личев – земеделски производител
  3. Мими Иванова Караколева – учител
  4. Д-р Таня Георгиева Георгиева – общопрактикуваш лекар
  5. Стоян Петков Петков – баскетболист, капитан на баскетболния отбор в Ямбол
  6. Милена Василева Паскова – директор на детска градина
  7. Теодора Георгиева Ненкова
  8. Пламен Павлинов Петров